İş Bankası – Faizsiz Taksitli Nakit Avans 4000 TL

İş Bankası’nın 30 Kasım tarihine kadar geçerli 4.000 TL’ye kadar faizsiz taksitli nakit avans kampanyası devam ediyor. Maximum Kart’ınızla katılabileceğiniz kampanyada ihtiyacınıza göre taksitli nakit avans çekip eşit taksitler halinde ödeyebiliyorsunuz. Üstelik faizsiz olarak…

Maximum Kart sahipleri, Kampanya çerçevesinde 4.000 TL’ye kadar nakit avansı sadece % 6 ücretle (KKDF ve BSMV hariç) 5 veya 6 taksitle çekebiliyorlar. 12 taksitle çekmek isteyenler ise indirimli % 1.59 faiz ve % 3.15 komisyonla taksitli nakit avans alabiliyorlar.

Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kampanyası Detayları (5 ve 6 taksit)

Kampanya, 1 – 30 Kasım 2012 tarihleri arasında, 4.000 TL’ye kadar sadece 5 ve 6 taksitli işlemlerde geçerli…

Kampanya kapsamındaki taksitli nakit avans işlemleri için tek seferlik %6 ücret işlem anında kredi kartına yansıtılıyor. Kampanya kapsamındaki işlem tutarı 5 ve 6 taksit seçeneği için en az 50 TL ile, üst limit ise kredi kartı nakit çekme limitiyle birlikte bir müşteri başına azami toplam 4.000 TL ile sınırlı…

Örneğin, ilk kullanımda 5 taksitte 2.600 TL çekildiyse, ikinci kullanımın kampanya kapsamında olabilmesi için yine 5 ya da 6 taksit seçeneğiyle ve azami 1.400 TL olması gerekiyor. Her kullanımda kampanya kapsamında çekilen taksitli nakit avans tutarı müşterinin (Maximum Kart ya da Maximiles) farklı kartları olsa dahi müşteri bazında toplanıyor.

%1,59 Faizli Taksitli Nakit Avans Kampanyası Detayları (12 taksit)

Kampanya, 1 – 30 Kasım 2012 tarihleri arasında, sadece 12 taksitli işlemlerde geçerli…

Kampanya kapsamında, 12 ay vadeli taksitli nakit avans işlemleri için aylık %1,59 faiz faiz geçerli olup, tek seferlik %3,15 komisyon işlem anında kredi kartına yansıtılıyor.

Kampanya kapsamındaki işlem tutarı en az 50 TL ile, üst limit ise kullanılabilir nakit limiti ile sınırlı…

Kampanya tarihleri arasında 12 taksit seçeneği dışındaki Taksitli Nakit Avans kullanımları için genel taksitli nakit avans koşulları (aylık %2,34 faiz (vergi-fon hariç) ve asgari 5 TL olmak üzere %3,15 komisyon) geçerli oluyor.

Taksitli Nakit Avans ile ilgili diğer detaylar

Türkiye İş Bankası, yasal zorunluluklar ve kendi kriterleri çerçevesinde de bazı kredi kartlarının nakit çekme özelliğine kısıtlama getirebilir. Nakit çekme özelliği kısıtlanmış kartlar, taksitli nakit avans kullanamıyorlar.

Kampanya kapsamında çekilen taksitli nakit avans tutarının erken ödenmesi halinde ücret ve komisyon iadesi yapılmıyor.

Kampanyaya Ziraat Maximum Kartlar dahil değil…

Kampanya süresinin sonunda kampanyaya özel koşullar sona erecek olup, taksitli nakit avans işlemleri için yürürlükte olan komisyon, ücret ve faiz oranları ile uygulamaları geçerli olacak.

İş Bankası’nın Taksitli Nakit Avans kampanyasından yararlanmak için Bankamatiklere, bankanın internet şubesine, telefon şubesine veya Türkiye’nin her yerine yayılmış şubelerine başvurabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
İş Bankası Karşılıklı Çek Hizmeti Nasıl İşliyor

İş Bankası esnafın ve iş dünyasının en büyük derdi karşılıksız çek riskini ortadan kaldıran "Karşılıklı Çek" hizmetini başlattı. Getirdiği bu...

Kapat