İş Bankası 15.000 TL Öğretmenler Günü Kredisi

24 Kasım Öğretmenler Günü için her yıl öğretmenlere özel ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen İş Bankası bu yıl da geleneği bozmadı. Nakde ihtiyaç duyan eğitimciler için hazırladığı Öğretmenler Günü Kampanyasıyla düşük masraflı kredi imkanı sağladı. 26 Kasıma kadar devam edecek bu kampanyaya katılan öğretmenlerimiz sadece 100 TL dosya masrafıyla 15.000 TL’ye kadar krediyle rahat bir nefes alabilecekler.

İş Bankası’nın hazırladığı Öğretmenler Günü Kampanyasının 24 ay ve 60 ay olmak üzere iki farklı vade seçeneği bulunuyor. 24 ay vadeyi seçtiğiniz takdirde % 1.09 faizle ve 100 TL dosya masrafıyla bu krediden yararlanabiliyorsunuz. 60 ay vadeyi tercih ederseniz yine 100 TL dosya masrafı ve % 1.19 faizle kredinizi çekebiliyorsunuz. Her ikisinde sigorta ücretinin 130 TL olduğunu belirtmekte yarar var.

26 Kasım tarihine kadar devam edecek olan İş Bankası 15.000 TL Öğretmenler Günü Kredisi Kampanyası’na Türkiye’nin her noktasına yayılan İş Bankası şubelerinden katılabileceğiniz gibi 4402’ye SMS göndererek de kolayca başvurabiliyorsunuz. Aralarında boşluk bırakarak Öğretmen, TC kimlik no, kredi tutarı, aylık gelirinizi yazmanız yeterli oluyor.

Öğretmenler Günü Kredisi Koşulları

İş Bankası’nın bu kampanyası sadece öğretmenlere ve eğiticimlere yöneliktir.

Azami kredi tutarı 15.000 TL, azami vade 60 aydır.

Kefil ön şartı aranmamakla birlikte şubeler gerekli görülürse kefil talep edilebilir.

Hayat sigortası primi kredi tutarının binde 9’u üzerinden hesaplanıyor. 15.000 TL’lik, 1 yıllık sabit teminatlı hayat sigortası primi 135 TL’dir.

Prim tutarı, sigorta süresine ve kredi tutarına göre değişkenlik gösteriyor.

Masraf tutarlarına BSMV dahildir.

Gönderilen her SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil ediliyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Odeabank
Odeabank İndirimli Hoşgeldin Kampanyası İhtiyaç Kredisi 36 Ay Vadeli

Türkiye'deki ilk şubesini İstanbul'da açan Odeabank, Türk müşterilerle tanışmak için cazip faiz oranları ve dilediğiniz vadelerle "İndirimli Hoşgeldin Kampanyası" başlattı....

Kapat