ING Paydos Yok Hesap Nedir – Avantajları Nelerdir

ING Paydos Yok Hesap

Son günlerde televizyonlarda sık sık gördüğümüz ING Paydos Yok Hesap için gündüzleri bankacılık işlemlerinizi ücretsiz gerçekleştiren, geceleri de cazip faiz fırsatından yararlandıran bir mevduat hesabı olarak tanımlamasını yapabiliriz. ING Bank’ın sevimli aslanıyla tanıtılan bu mevduat hesabı, KOBİ’lere yönelik çalışıyor ve gece gündüz demeden kazandırmayı hedefliyor.

ING Bank’ın Paydos Yok Hesap’ından kazanmaya başlamak için öncelikle bir ING şubesine uğrayarak hesabı açtırmanız gerekiyor. Hesap açıldığı günden itibaren ING’nin sunduğu avantajlar başlamış oluyor. Bunların neler olduğunu sıralayalım:

Öncelikle ING Bank’taki günlük bankacılık işlemlerinizi ücretsiz yapıyorsunuz.

Hesap işletim ücreti alınmıyor.

İnternet ve Telefon Bankacılığı ile EFT / Havale işlemleri ücretsiz gerçekleştiriyorsunuz.

Masrafsız çek karnesi, çek takas ve tahsilat işlemleri sunuluyor.

Cazip faiz için talimat verme derdi yok. Hesaba bir kere başvurarak günlük talimat vermenize gerek olmadan, otomatik kazanmaya başlıyorsunuz.

Gece Neler Oluyor?

Saat 17:00 itibarıyla hesapta kalan 5.000 TL üzerindeki bakiyeniz yatırıma yönlendiriliyor. İzleyen ilk işgünü sabahı hesapta bulunan 5.000 TL’ nin üzerindeki tutar ING Bank tarafından belirlenen faiz oranıyla değer kazanmış oluyor.

ING Paydos Yok Hesap bakiyesinin küsuratlı bir rakam olması durumunda faiz hesaplamasında virgülden sonraki iki hane dikkate alınıyor. Yeni faiz hesaplaması bu rakam üzerinden yapılıyor.

ING Paydos Yok Hesap’ın cazip faiz oranı gecelik olarak işliyor.

Belirtilen faiz oranları yıllık basit brüt oranlardır.

ING Paydos Yok Hesap’ın cazip faiz oranı, ING Bank’ın belirlediği tutar aralığı için geçerli… Hesap bakiyesinin bu tutarın altında kalması durumunda, ING Bank tarafından belirlenen vadesiz mevduat faizi uygulanıyor. Hesap bakiyesinin bu tutarı aşması durumunda, bakiyenin aşan kısmına ING Bank tarafından belirlenen daha düşük faiz oranı uygulanıyor.

Diğer Avantajlar

Hesabınıza istediğiniz zaman para yatırıp, istediğiniz zaman para çekebiliyorsunuz.

ING Paydos Yok Hesap’tan hesap işletim ücreti alınmıyor. ING Paydos Yok Hesap’ınıza ek olarak bir vadesiz hesabınız varsa ya da açılırsa bu hesaptan hesap işletim ücreti alınıyor.

Internet Bankacılığında EFT ve havale işlemleri ücretsiz gerçekleştiriliyor. Hepimizin bildiği gibi banka şubelerden yapılan EFT / Havale işlemleri ücrete tabi olduğu halde internet bankacılığını kullanırsanız işlemler ücretsiz oluyor.

Alt ve üst tutar, banka tarafından değiştirilebiliyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
İş Bankası 15.000 TL Öğretmenler Günü Kredisi

24 Kasım Öğretmenler Günü için her yıl öğretmenlere özel ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen İş Bankası bu yıl da geleneği bozmadı....

Kapat