ING Otomatik Ödeme Talimatına 20 TL Bonus

ingbank-yakin-fotoFatura ödemenin özellikle büyük kentlerde başlıbaşına bir dert olduğunu hepimiz biliyoruz. Sıra numarasını aldıktan sonra bir elektrik, doğalgaz, internet veya su faturası ödemek için saatlerce beklemekten tutun da kredi kartıyla ödeme kabul etmeyen, mutlaka nakit isteyen kuruluşlara kadar bitmek tükenmek bilmeyen sorunlarla karşılaşırız.

Hayatımızı keyifli yaşamak adına her dakikanın değerli olduğundan yola çıkan ING Bank da, diğer bazı bankalar gibi faturalar için otomatik ödeme talimatını kabul ediyor. Elektrik, su, doğalgaz, telefon, internet gibi faturalarınızı vezneye gitmeden ödeyebiliyorsunuz. Ancak ING’nin getirdiği yenilik, “Yepyeni farklılıklara kendinizi hazırlayın” sloganıyla 20 TL bonus vermesi…

Eğer ING Bonus Card’ınız varsa ING otomatik ödeme talimatının getirdiği tüm fırsatlardan hemen yararlanmaya başlıyorsunuz. Talimatınızı internet şubesinden veya tüm ING Bank şubelerinden verdikten sonra bir daha fatura ödende mi, gişede ne kadar kuyruk var gibi düşüncelere veda edeceksiniz.

ING Bonus Card ile Otomatik Ödeme Talimatı verince kazanacağınız avantajlar ve dikkat etmeniz gereken hususları şöyle sıralayabiliriz:

– ING Bonus Card sahipleri, kendi adına olmayan faturalar için de ödeme talimatı verebiliyorlar. Bu konuda bankanın herhangi bir sınırlaması yok. Yakınlarınızın faturaları için de otomatik ödeme talimatı verebilir, kampanyadan yararlanabilirsiniz.

– ING Bonus Card’tan verilecek otomatik ödeme talimatınının geçerli olması için, ilgili faturalara ait daha önce verilmiş talimatların iptal edilmiş olması gerekiyor.

– Verilen talimat bonus yüklendikten sonraki 6 ay içinde iptal olursa verilen bonus ekstreye borç olarak yansıtılıyor.

– Kampanyadan en fazla 20 TL bonus kazanılabiliyor. Otomatik ödeme talimatı sayısı dördü geçebilir fakat kazanılacak maksimum bonus 20 TL’dir. 4 tanenin üzerindeki talimatlar için 20 TL’nin üzerinde bonus talebi yapılamiyor.

– İptal edilmiş bir otomatik ödeme talimatından ikinci defa talimat verilerek bonus kazanılamıyor.

– Şu anda 4 ve daha fazla otomatik fatura ödeme talimatı vermiş olan ING Bank müşterileri maalesef bu kampanyadan yararlanamıyorlar. Çünkü bu kampanya ING Bank ailesine yeni katılacak müşterileri hedefliyor. Ancak 4 taneden az sayıda fatura talimatı olan ING Bank müşterileri kampanyaya katılıp yararlanabiliyor.

– Kredi kartına otomatik ödeme talimatını ING Bank şubelerinize gitmenize gerek kalmadan doğrudan doğruya internet şubesinden verebilirsiniz.

One Response to ING Otomatik Ödeme Talimatına 20 TL Bonus

  1. mehmet dedi ki:

    DEĞİRMENDERE / GÖLCÜK / KOCAELİ ADRESİNE ING BONS KREDİ KARTIMIN EKSTRESİNİ GÖNDERİYORSANIZ İPTALİNİ İSTİYORUM LAKİN E-POSTA ADRESİNE GÖNDERİYORSUNUZ YETERLİDİR. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Kart aidatını mahkemesiz geri almanın en kısa yolu

Kredi kartı sisteminin belki de aksayan, sorunlara yol açan tek yönü, bankaların "Kart Aidatı", "Yıllık Üyelik Aidatı" gibi çeşitli isimler...

Kapat