ING Bank 60 Ay Vadeli 69 TL Taksitli 5000 TL Kredi Kampanyası

ING Bank Yetenekli Kredi kampanyasının startını verdi. ING Bank bu kampanyasıyla hiçbir yerden bu kadar cazip koşullarla kredi alınamayacağını iddia ediyor ve kredi verme konusundaki yeteneğini bir kez daha konuşturduğunu vurguluyor. Aslanlı banka olarak da bilinen ING Bank yine kredi müşterilerini memnun ediyor. ING Bank’ın son kredi kampanyasıyla ihtiyaç kredisi alanlar aylık 69 TL’den başlayan taksitlerle 60 ay vade ile 5.000 TL kullanma imkanına kavuşuyor. Yetenekli Kredi ürününde yalnızca taksitler değil, masraf tutarı da düşük. 199 TL yerine sadece 9 TL dosya masrafı ile kredi kullandırılıyor. Kredinin aylık taksitleri ise 79 TL’den değil sadece 69 TL’den başlıyor.

ING Bank’ın Yetenekli Kredisi 60 ay vade ile yani 5 yıla yayılan geri ödeme imkanı ile sunuluyor. Artan taksitli olarak dizayn edilen kredinin taksit tutarı her yıl % 33 oranında artıyor. 60 ay vadeli 5.000 Lira kredi alınması durumunda ilk yıl 69 TL taksit ödenirken daha sonraki yıllarda sırasıyla 92 TL, 122 TL, 163 TL ve 216 TL aylık taksit ödemeleri sözkonusu oluyor. Kredinin ilk yıl geri ödemeleri ayda 69 TL olarak yapılıyor. Kampanya kapsamında 10.000 TL’ye kadar kredi alınabiliyor. 5.000 TL’ye kadar alınan tutarlarda dosya masrafı 9 TL olarak uygulanırken bunun üzerindeki kredi tutarlarında 159 TL dosya masrafı alınıyor. Kampanya vadesi ise 24 ay ile 60 ay arasında tercih edilebiliyor. Artan taksitli kredide 5.000 TL tutar ve 60 ay vade için aylık faiz oranı % 1.25 olarak gerçekleşirken yıllık hayat sigortası poliçe primi 48 TL olarak uygulanıyor. Kredinin bu vade ve tutardaki yıllık maliyet oranı ise % 18.54.

ING Bank’ın 69 TL taksitli 60 ay vadeli 5.000 TL kredi kampanyası için başvurular ING Bank şubelerinden yapılabiliyor. Şubelerin yanında ING Bank internet sitesinden de kredi başvurusu yapmak mümkün oluyor. Siteden başvuru yapmak için sitede yer alan Hemen Başvur linkine tıklayıp gerekli bilgileri girmek gerekiyor.

ING Bank değişik kredi ihtiyaçları için değişik kredi seçenekleri sunuyor. Değişik tutarlarda ve vadelerde kredi ihtiyaçları için düzenlenen kredi ürün seçenekleri tüm kredi kullanıcılarını memnun etmeyi hedefliyor. ING Bank’ın web sitesinde bulunan Kredi Hesaplama Aracı ile istenilen tutar ve vadelere göre kredi maliyeti hesabı yapılabiliyor ve aylık ödenecek taksit tutarı görülebiliyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Altın Hesabı ile Gram Altın Alış Satış İşlemleri

Bankalar son dönemlerde altın mevduat hesabı hizmeti sunmaya başladılar. Normal bir mevduat hesabı gibi açılan altın mevduat hesabı aslında Türk...

Kapat