HSBC Kredi Net Kampanyası 30000 TL Net Kredi

Kredi dediğin net olur, taksiti sonradan artmaz.

HSBC’nin “Şartlar net, kredi net” sloganıyla başlattığı Kredi Net kampanyası büyük ilgi görmeye devam ediyor. 30 Kasım 2012 tarihine kadar sürecek kampanyanın en önemli özelliği, HSBC’den alınan kredinin taksitlerinin nasıl başladıysa öyle bitmesi… Bir başka deyişle geri ödemelerin zaman içerisinde yükseliş göstermemesi… HSBC’nin dediği gibi, faizin de geri ödemelerin de net olması…

30.000 TL’ye kadar 36 aya varan tüm vadelerde uygulanan kampanyada 12 aya varan tüm vadelerde 5.000 TL’ye kadar kredi çektiğiniz takdirde % 0.44 faiz uygulanıyor. 5.000 TL ile 30.000 TL arası tutarlarda uygulanan faiz % 1.01 olurken, 30.000 TL’ye kadar tüm tutarlarda 13 – 24 ay arası vadelerde aylık % 1,14; 25 – 36 ay arası vadelerde aylık % 1,26 faiz sözkonusu oluyor. Üstelik bunların hepsi kefilsiz gerçekleşiyor.

Kampanya Koşulları

Dosya masrafı tüm vade ve tutarlar için 299 TL’dir.

Kampanya 1 Kasım – 30 Kasım 2012 tarihleri arasında geçerlidir.

2.500 TL ve üzerindeki tüm ihtiyaç kredilerinde ferdi kaza sigortası talep ediliyor.

Toplam maliyet oranlarına, faiz, sigorta primi, dosya masrafı, KKDF ve BSMV dahildir.

Başvuru sırasında gerekli belgeler

Kimlik belgesi (Türk uyruklu gerçek kişiler için, nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport, yabancı uyruklu gerçek kişiler için pasaport ve oturma izni belgesi)

Gelir belgesi (Ücretli çalışanlar için son aya ait maaş bordrosu, maaş bordrosu firma antetli kağıdına düzenlenmiş ise firmanın imza sirküleri, serbest meslek sahipleri için vergi levhası)

Serbest meslek / işletme sahiplerinden ticaret sicil gazetesi

Başvuru formunda belirtilen ev adresine ait, son dönem elektrik, su, doğalgaz veya telefon / cep telefon faturasının aslı. Faturaların, kişinin kendi adına düzenlenmiş olması gerekiyor.

Son aya ait SSK bildirgesi

Talep edilen kredi koşullarına göre ek belgeler ve teminatlar istenebiliyor. Kefil istenmesi durumunda aynı belgeler kefil için de gerekiyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Yapı Kredi – Günde 7 TL’ye 7000 TL Süper Kredi

Yapı Kredi'nin Süper Kredi kampanyası yükseltilen kredi çekme limitleriyle iyice hızlanarak devam ediyor. Kampanya çerçevesinde daha önce günde 6 TL'ye...

Kapat