HSBC Kredi Kartı Başvurusu – Avantaj Kart Alana 1000 TL Bedava Kredi

HSBC Advantage kredi kartı alanlar faizsiz ve masrafsız kredinin tadına bakıyorlar. Kart alanlar dilerlerse 500 TL, dilerlerse 1000 TL bedava kredi kullanıyorlar. Faiz ve masrafın uygulanmadığı HSBC kart başvurusu kampanyasında bedava kredi kullanma hakkı kazananlar 1 yıl içinde kartlarından faizsiz ve masrafsız kredilerini çekebiliyor. Kampanya 1 yıl boyunca geçerli. Bedava kredi fırsatından yararlanmak için ilk kez HSBC kredi kartı başvurusu yapıyor olmak gerekli. Kampanyanın başladığı tarih olan 1 Ekim’de HSBC’den açık ve geçerli kredi kartı olanlar bedava kredi kullanamıyor. Ancak ek kredi kartı ile başka bir asıl kredi kartına bağlı olanlar asıl kredi kartı için başvuru yaparlarsa bedava kredi kullanma şansına kavuşuyor. Kredinin geri ödeme vadesi ise 1 yıl. Kredi 12 ay taksitle geri ödeniyor.

Kampanyaya katılmak için asıl kredi kartı için başvuru yapmak gerekli. Ek kartlar, Pegasus Kart, öğrenci kartları ve ticari / şirket kartları için başuru yaparak kart alanlar kampanyadan yararlanamıyor. Yeni ve asıl Advantage kredi kartı alanlar HSBC ATM’lerinden 500 TL ya da 1000 TL ÇatPara işlemi yaparak nakit çektiklerinde kampanyaya dahil olmuş oluyorlar. Yeni kredi kartıyla yapılan ilk ÇatPara nakit çekim işlemine faiz ve masraf uygulanmıyor. Bu işlem kartın kullanılabilir limitinin % 80’ine kadar yapılabiliyor ve 500 TL ya da 1000 TL şeklinde gerçekleştiriliyor. Birden fazla sayıda yapılan ÇatPara işlemlerinde ilk işlem geçerli oluyor. 2013 yılının sonuna kadar ÇatPara ile faizsiz ve masrafsız kredi kullanmak mümkün. Kampanya 1 yılı aşan süre için geçerli.

HSBC Advantage Kart başvurusu yaparak Avantaj Kart’ın avantajlı dünyasıyla tanışanlar kartlarını ellerine aldıktan sonra istedikleri bir tarihte HSBC ATM’sine giderek 500 TL veya 1000 TL bedava kredilerini çekiyorlar. Kredi çekimi ÇatPara işlemi yapılarak gerçekleşiyor. Kredi 12 ay vadeli olarak kullanılıyor ve faiz ya da masraf ödenmiyor. Vade içinde kredi kartı ekstrelerine vadesi gelen taksit tutarı yansıtılıyor ve son ödeme tarihine kadar ödenmesi gerekiyor. Kredinin taksit tutarı diğer harcamalar arasında ekstrede görülebiliyor. ÇatPara ile nakit çekerek kredi kullanmış olanlar 12 ay sonunda sadece kredi tutarını ödemiş oluyorlar, bir faiz ya da masraf ödemesi sözkonusu olmuyor.

Bedava Kredi kullanımı ÇatPara işlemiyle kredi kartından nakit çekim şeklinde gerçekleştiği için krediyi almak için herhangi bir başvuru yapmak, evrak getirmek, gelir belgesi sunmak, kredi başvuru formu doldurmak gibi formalitelerle uğraşmaya gerek kalmıyor. HSBC Advantage Kart başvurusu yaparak ilk kez kart alanlar 31 Aralık 2013 tarihine kadar HSBC ATM’lerine gidip limit durumlarına göre 500 TL ya da 1000 TL nakit çekiyorlar. Bu nakit çekim işlemine faiz ve masraf uygulanmıyor ve 12 ay taksitle geri ödeniyor.

3 Responses to HSBC Kredi Kartı Başvurusu – Avantaj Kart Alana 1000 TL Bedava Kredi

  1. ali özcan dedi ki:

    kredi başvurusu

  2. ali özcan dedi ki:

    avantaj kart nasıl alabiliriz

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
TEB Paran Hazır Hesabı Nedir, Ne Kadar Çekilebilir

Nakit paraya ne zaman, nerede ihtiyacımız olacağını bilemeyiz. Belki unutup gittiğimiz eski bir borcumuz hiç ummadığımız bir anda karşımıza çıkıverir....

Kapat