Günde 7 TL’ye 7000 Lira Kredi – Yapı Kredi Bankası Süper Kredi

Süper Kredi kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Yapı Kredi Bankası’nın beğenilen ve talep gören Süper Kredi ürünü yepyeni bir kampanyayla daha televizyon reklam kuşaklarındaki yerini aldı. Kasım ayı Süper Kredi kampanyasında bu kez günde 7 TL’ye 7000 TL birysel ihtiyaç kredi kullanılıyor. Bitmek bilmeyen ihtiyaçlara uzun vadeli ve düşük taksitli kredi çözümü Yapı Kredi Bankası’ndan geliyor. Yapı Kredi’nin yeni Süper Kredi kampanyası ile 36 ay vadeli olarak 7.000 TL kredi çekmek mümkün. Daha önceki kampanyalarda değişik tutarlarda kredi çekilebilirken en son olarak günde 6 TL’ye 6.000 TL Süper Kredi alınabiliyordu. Son kampanya ile kullanılabilecek tutar 7.000 TL’ye yükselmiş oldu.

Yapı Kredi Bankası Süper Kredi başvurusu nasıl yapılır diye merak edenler için söyleyelim. Kredi başvurusu çok pratik bir şekilde cep telefonundan yapılabiliyor. Süper Kredi başvuru numarası 4411. Bu numaraya kısa mesaj atarak Süper kredi başvurusu yapmak mümkün. Tek yapılması gereken BİREYSEL yazarak 4411’e SMS atmak.

36 ay vadeli olarak kullanılabilen 7.000 TL’lik kredi için ayda 229 TL kredi taksit ödemesi yapılıyor. Kredinin faiz oranı aylık % 0.77, masraf tutarı ise 558 TL. 36 ay vadeli 7.000 TL kredi için oluşan aylık toplam kredi maliyeti % 1.41, yıllık kredi maliyeti ise % 16.93. Düşük faizli, düşük komisyonlu kredi seçeneklerinden biri olan Süper Kredi 36 ay vadeli olarak kullanılıyor.

Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi ürünleri arasında peşin komisyonlu faizsiz ya da masrafsız ihtiyaç kredileri de var. Kredilerin aylık faiz oranları 0.54’ten başlıyor. Değişik kredi ürünleri arasında kamu çalışanlarına özel kredi ürünleri de var. Yapı Kredi’nin yeni kredisi olan Nazar Boncuklu Masrafsız ihtiyaç kredisi masrafsız ve komisyonsuz olarak aylık % 1.34’den başlayan faiz oranları ile kullanılabiliyor. 36 ay vadeli olarak alınabilen Nazar Boncuklu Kredi 15.000 TL’ye kadar kredi kullanma olanağı sunuyor. Emekliler sadece nüfus cüzdanı, kamu çalışanları ise nüfus cüzdanı ve kamu kimlikleriyle kredi başvurusu yapabiliyor. Başvurularda başka bir belge istenmiyor. Yapı Kredi Bankası her tutardaki kredi ihtiyacını değişik vade ve ödeme seçenekleriyle karşılayan kredi ürünleri sunuyor. Bu durumda tek yapılması gereken bizim ihtiyacımız olan kredi ürününü bulmak ve başvuruda bulunmak.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Maximum Kart BP Kampanyası – 30 TL Maxipuan Kazan

Maximum Kart ile BP yeni akaryakıt kampanyasını başlattı. Kampanya anlaşmalı BP akaryakıt istasyonlarında yapacakları akaryakıt alışverişlerinde Maximum Kartlarını kullanarak ödeme...

Kapat