Garanti’den Memura, İşçiye, Çalışana, Emekliye Kredi

Garanti Bankası’nın Garanti Tam Destek adını verdiği kredi kampanyaları her zaman geniş ilgi gördü. Garanti’nin adeta simgesi haline gelen sevimli kuşunun çeşitli karakterlerle bütünleştiği reklam kampanyasının desteğiyle geniş kesimlere yayılan Tam Destek kredi kampanyalarının en yenisinde memura, işçiye, çalışana ve emekliye yeni sürprizler var.

Önceki kampanyada sadece memura ve kamuya seslenen Garanti bu defa hedef kitlesini genişleterek özel sektördeki işçiye, çalışana açılırken emekliyi de ihmal etmiyor. Yeni kampanyanın bir başka boyutu da esnafı ve diğer gelir sahiplerini kapsayarak rahat bir nefes aldırması… Kısacası sadece kamu çalışanına seslenmek yerine toplumun her kesimini rahatlatmayı hedefliyor sevimli kuşumuz…

Kuş Gibi Rahatlatan Garanti Destek Kredisi, toplumun her kesiminin tüm ihtiyaçları için düşük taksitli kredi fırsatları sunuyor. Bu kampanyadaki kredi ödemeleri önce düşük taksitlerle start alıyor, her altı ayda bir artarken müşterinin önünü görmesini sağlıyor. Müşteri her altı ayda bir kredi taksitinin artacağını önceden bildiği için bütçesini buna göre planlama fırsatını buluyor.

Tam destek kredisinin 60 ay vadeli olarak çekilebilmesi mümkün… 5.000 TL Garanti Destek Kredisi çekenler ilk altı ay boyunca sadece 80 TL aylık ödeme yapıyorlar. 10.000 TL kredi çektiğiniz takdirde bu rakam ayda 160 TL oluyor.

İsteyenler bu kampanyayı faiz boyutuyla, yani düşük faiz imkanıyla değerlendirebiliyorlar. Ancak % 0.58 düşük faiz fırsatından yararlanmak için 60 ay vade yerine 12 aylık vadeyi seçmek gerekiyor. 5.000 TL tutarındaki krediyi 12 ay vadeli kullanmayı seçtiğiniz takdirde aylık % 0.58 düşük faizden yararlanabiliyorsunuz.

Garanti Tam Destek Kampanyasında 5.000 TL ve 10.000 TL’nin yanısıra 50.000 TL’ye kadar varan fırsatlar da yer alıyor. 10.000 TL ile 50.000 TL arasındaki kredi miktarını siz belirliyorsunuz ve 60 aya varan vadelerle çekebiliyorsunuz. Saydığımız bu seçeneklerin hepsinin dosya masrafsız olduğunu belirtmekte fayda var.

Garanti Bankası’nın işçiye, memura, esnafa, özel sektör çalışanına ve emekliye sunduğu Garanti Tam Destek Kredisi hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz banka şubelerine ve çağrı merkezine başvurabileceğiniz gibi internet sitesi üzerinden de ulaşabilir, başvuru talebinizi sanal ortamdan da yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Finansbank Günde 2 TL Taksitle 5000, 4 TL Taksitle 10000 Lira Kredi

Finansbank'ın günde 2 TL'den başlayan taksitlerle 5.000 TL, 4 TL'den başlayan taksitlerle 10.000 TL kredi kampanyası devam ediyor. Geçtiğimiz Kurban...

Kapat