Garanti Bonus Emlak Vergisi Ödemelerinde 3 Taksit

Garanti Bonus’tan Emlak Vergisi ödemesine 3 taksit fırsatı geldi. 5 Kasım – 7 Aralık 2012 tarihleri arasında belediye ve kamu hizmeti alanında faaliyet gösteren işyerlerinde 100 TL ve üzeri tek ödemeli alışverişlerde 3 taksit fırsatı sağlanıyor. Bu kapsamda belediyeler de yer aldığı için Garanti Bonus’larla belediyelerde Emlak Vergisi ödemesi yapılarak 3 taksit avantajından yararlanılıyor.

Garanti Bankası Bonus Kart’a özel bu kampanyadan Flexi Card, Shop and Miles Card, Miles and Smiles kredi kartları ve Money Card sahipleri de istedikleri takdirde yararlanabiliyor.

Buna karşılık sanal POS ve sanal kartla yapılan işlemler kampanyaya katılamıyor. Ayrıca TEB, Şekerbank, ING Bank, Abank, Tekstilbank, Denizbank Bonus’lar, Türkiye Finans Happy Card’lar, American Express, Bonus Business Shop & Miles ve Miles & Smiles ticari kartlarla American Express ticari kartlar da kampanya kapsamı dışında…

Sistem nasıl işliyor?

Emlak Vergisi ödemesinden sonra slipte kampanyaya özel şifre çıkıyor. Garanti Bonus’a özel 3 taksit fırsatından yararlanmak isteyen kart sahipleri VERGI yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra slipteki şifreyi ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermeleri durumunda kampanyadan yararlanabiliyorlar.

Flexi Card’lıların kampanyadan yararlanabilmesi için önce “EVET VERGI” yazıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a göndermeleri gerekiyor. Flexi için kampanya katılım kısa mesajının sisteme ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınıyor. Flexi Card sahiplerinin daha sonra VERGI yazıp slipteki çıkan şifre ile 3340”a göndermeleri gerekiyor.

Kampanya tarihleri arasında yapılan harcamalar için en geç 7 Aralık 2012 tarihine kadar kısa mesaj göndermeniz şart… 8 Aralık’tan sonra gönderilecek kısa mesajlar dikkate alınmayacak.

Taksitlendirme işlemi, kısa mesaj gönderildikten bir gün sonra gerçekleşiyor. İşlemin yapıldığı tarihle ekstre kesim tarihi aynı ise ya da kısa mesaj ekstre kesim tarihinden sonra gönderilirse, taksitlendirme yapılamayacağını unutmayın.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Konut Borç Transferi Kredisi Nasıl Alınır?

Aralarında Akbank'ın da bulunduğu bankaların hemen hepsi, uygun koşullarla konut kredisi transferi imkanı sağlıyorlar. Akbank başka bir bankadan kullanmış olduğunuz...

Kapat