Garanti Bonus Ekstre Öğrenme, Limit, Hesap Kesim Tarihi Bilgisi 3340 SMS Numarasında

Garanti Bankası Bonus kredi kartı olanlar şimdi tek bir SMS ile kartlarıyla ilgili her türlü bilgiyi öğrenebiliyorlar. Ekstre sorgulamak ve ekstredeki son borç durumunu öğrenmek, hesap kesim tarihini öğrenmek, kullanılabilir limitin ne kadar olduğu bilgisine ulaşmak isteyen Bonus Card’lıların yapmaları gereken şey çok basit: 3340’a SMS göndermek. 3340 Garanti Bankası Bonus Card’ın Bilgi Öğrenme Servisi’nin telefon numarası. Garanti Bankası kredi kartlarıyla ilgili anında bilgi bu numarada. 3340 Anında Bilgi Servisi ile sadece Garanti Bonus Card bilgileri için kurulmuş değil. 3340’a SMS atanlar Flexi Card, Money Card, Miles&Smiles ve American Express Card ile ilgili bilgilere de anında ulaşabiliyor. Servisten yararlanmak için SMS mesajına “bilgi” yazdıktan sonra boşluk bırakıp kartın son 4 hanesini ekleyerek 3340’a göndermek yeterli oluyor. Turkcell, Vodafone ve Avea aboneleri bilgilendirme hizmetinden yararlanabiliyor.

3340 Anında Bilgi Servisi’ne SMS göndererek Garanti kredi kartlarıyla ilgili son ödeme tarihi, güncel ve ekstre borç bilgisi, kullanılabilir limit bilgilerine hemen ulaşılabiliyor. SMS ile talep edilen bilgiler en güncel durumlarıyla hemen cep telefonuna ulaştırılıyor. Cep telefonuna şu bilgiler geliyor: Kullanılabilir kredi kartı limiti, birikmiş bonus tutarı, dönem içi harcama tutarı, gelecek hesap (ekstre) kesim tarihi.

3340’nın hizmetleri bununla da sınırlı değil. Mesaj bölümüne “ekstre” yazdıktan sonra boşluk bırakıp kredi kartının son 4 rakamını ekleyerek 3340’a gönderenler ise şu bilgilere ulaşabiliyor: Ekstre borç bilgisi, minimum ödeme tutarı, dönem için geçerli son ödeme tarihi ve kalan borç bilgileri.

3340’a mesaj atılan numaranın Garanti Bankası’nda kredi kartı sahibi adına kayıtlı cep telefonu numarası olması gerekiyor. Başka bir numaradan mesaj atılması durumunda kartla ilgili bilgiler gönderilmiyor. Bankada kayıtlı cep telefonu bilgilerini öğrenmek ve değiştirerek güncellemek isteyenler 444 0 333 Alo Garanti’yi arayabiliyorlar veya Garanti İnternet Şubesi’nden ilgili bilgileri öğrenebiliyor ve güncelleme yapabiliyor. 3340’a gönderilen SMS’ler kısa mesaj olarak cep telefonu faturasına yansıtılıyor.

3 Responses to Garanti Bonus Ekstre Öğrenme, Limit, Hesap Kesim Tarihi Bilgisi 3340 SMS Numarasında

  1. sadık 44malatya44 dedi ki:

    kredi kartıekistresi

  2. nayıl dedi ki:

    3 aydır adıma kayıtlı kredi kartının ekstrası gelmiyor neden

  3. KEMAL ÖZTÜRK dedi ki:

    adıma kayıtlı kullanmakta olduğum garanti bonus vısa kartımdan bugüne kadar kesilmiş yıllık aidatlarımın tarafıma ödenmesi hususunda muracaatlarım olmasına rağmen olumsuz karşılanmaktadır.ama başka müşterilerinize iade ediyorsunuz.bana gelince ödemiyorsunuz.yıllık aidatlarımın tarafıma ödenmesini rica ediyorum.etmediğiniz takdirde kartuımı iptal edeceğimi bildiririm arz ederim

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Şekerbank Kredili Mevduat Hesabı ile Nakit Çekim, Otomatik Ödeme ve Alışveriş

Vadesiz bir mevduat hesabınız var ve buna bağlı bir banka kartı kullanıyorsunuz. Bu durumda banka kartınızla ödeme yapmak ya da...

Kapat