Garanti Bankası’ndan 0.89 Faizli Kredi Başvurusu Sadece Nüfus Cüzdanıyla Yapılıyor

Garanti Bankası’nın kredileri inişe geçti. Yeni kredi kampanyasında da indirimli faiz oranları ve dosya masrafı tutarları uygulanmaya devam ediyor. İndirimli kredilerde faiz de indirimli, dosya masrafı da. Garanti Bankası’nın kolay kredilerinde faiz oranları aylık % 0.89 başlıyor. Dosya masrafı ise 9 TL’den başlayan tutarlardan itibaren uygulanıyor. Garanti Bankası’nın en son kredi kampanyasında gelir belgesi ve ikametgah belgesi ya da fatura gibi belgeler istenmiyor. Sadece nüfus kağıdı ile kredi başvurusu gerçekleştirilebiliyor. Kredi başvurusu yapanlar eğer adres kayıtları genel adres kaydında bulunuyorsa yerleşim belgesiz kredi başvurusu yapabiliyorlar. Gelir belgesiz ve ikametgahsız kredi başvurusu yapmak için sadece kimlik belgesiyle en yakın Garanti şubesini ziyaret etmek yeterli. Kredi başvurusu Garanti Bankası şubelerinden yapılabildiği gibi Garanti web sitesinden ya da internet şubesinden de yapılabiliyor.

Garanti Bankası’nda düşük faizli ve düşük masraflı kredi seçenekleri var. İsteyenler dosya masrafsız kredi seçeneğinden de yararlanabiliyor. Garanti’nin ihtiyaç kredisi kampanyalarında en yüksek kredi tutarı 50.000 TL. Bordrolu çalışanlara 60 aya kadar vade uygulanıyor, diğer kredi başvurusu yapanlar ise 36 aya kadar vadelerden istifade edebiliyorlar.

Kolay başvurulu ve indirimli kredilerden yararlanmak isteyenler sadece nüfus cüzdanlarıyla kredi başvurusu yapabiliyor. Kredi başvurusunu şubeden değil internetten yapmak isteyenler Garanti web sitesindeki Başvur butonuna tıklayarak ilgili formu doldurup online olarak bankaya ulaştırıyorlar. Garanti internet şubesi şifresi olanlar internet şubesi ile de kredi başvurusu yapabiliyor. Garanti Türkiye’nin en çok beğenilen ve kullanılan, aynı zamanda ilk olmasıyla ünlü internet şubesiyle ünlü. Garanti internet şubesi şifresi almak da çok kolay. Garanti Bankası’nda cep telefonu bilgileri bulunanlar için internet şubesine ulaşmak zor olmuyor.

Garanti Bankası’ndan kredi kullananlar taksit ödemelerini değişik yollarla yapabiliyor. Garanti şubelerinden ve internet şubesinden kredi taksit ödemesi yapmak mümkün. Garanti internet sitesinde en yakın Garanti şubelerinin adresleri ve iletişim bilgileri kolayca bulunabiliyor. Kredi başvurusu sonucunu öğrenmek isteyenler 3390’a kısa mesaj atarak kredi sonucunu hemen öğrenebiliyor. Şubelerden, Alo Garanti’yi arayarak ve internet sitesi ve şubesinden de kredi başvuru sonucunu öğrenmek mümkün oluyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Kart Alana 1000 TL Bedava Kredi Vakıfbank WorldCard ile

Vakıfbank WorldCard'ın sunduğu avantajlar hız kesmeden devam ediyor. Alışverişten anlayan cömert kart Vakıfbank World Card yepyeni bir kampanyaya imza atıyor....

Kapat