Finansbank Kasım Ayı İhtiyaç Kredisi Kampanyası 60 Ay Vade Düşük Faiz

Kasım ayı ile birlikte sonbahar ve kış ihtiyaç kredisi kampanyaları hızlandı. Finansbank kefilsiz, evraksız, uğraştırmayan yeni kredi kampanyasını başlattı. Finansbank’ın Kasım ayına özel kredi kampanyası 30 Kasım tarihine kadar sürecek. Kampanyadan yararlanmak için TC Kimlik no’sunu 5030’a SMS atmak yeterli oluyor. Kasım ayı kredi kampanyası cazip ödeme koşulları içeriyor. Finansbank’a kredi başvurusu yapmak ve sonuç almak çok kolay. Kredi başvurusu için gerekli belgeler sadece nüfus kağıdı ve gelir belgesi. Kredi başvurularında ikametgah senedi ya da son aylara ait fatura gibi belgeler istenmiyor.

Finansbank’ın Kasım ayı kredi kampanyasında 10.000 TL ve üstündeki kredi tahsislerinde uygulanan faiz oranı aylık yüzde 1,39. Diğer kredi miktarları için hangi faiz oranlarının uygulandığı Finansbank şubelerinden ayrıntılı olarak öğrenilebiliyor. Kredinin vadesi ise tam 60 ay. Uzun vadeli kredi arayanlar Finansbank’ın 5 yıl vadeli kredi kampanyasıyla tam aradıkları krediyi bulmuş oluyorlar. Kredinin bir diğer özelliği ise dosya masrafsız olarak kullanılması. Kredi kullanımında sadece hayat sigortası primi ödeniyor. Bu prim 45 yaş civarında bir kredi kullanıcısı için 220 TL civarında uygulanıyor. Tüm faiz, ücret ve vergilerle birlikte kredinin aylık maliyeti % 1,79 olarak gerçekleşiyor. Yıllık maliyet ise yüzde 21 civarında oluyor.

Finansbank Kasım ayı kredi kampanyasına 5030 numaralı SMS kredi başvuru hattına mesaj atarak başvuru yapıldığında bu başvuru kredi ön başvurusu anlamını taşıyor. Kredi başvurusu Finansbank şubelerine giderek tamamlanıyor. Kredi başvurusunu şubeden tamamlamak için öncelikle kredi ön başvurusuna ön onay gelmesi gerekiyor. Sözkonusu ön onay kısa süre içerisinde başvuru yapılan cep telefonuna kısa mesaj olarak gönderiliyor. Bu ön onayı alanlar Finansbank şubelerine nüfus kağıtları ve gelir belgeleriyle giderek kredi başvurularını tamamlamış oluyorlar. Krediye ön başvuru ayrıca şubelerden de yapılabildiği gibi internetten de yapılıyor. İnternetten kredi başvurusu yapmak için Finansbank’ın web sitesine uğramak yeterli. sitede yer alan kredi başvuru butonuna tıklayanlar bilgisayar ekranında karşılarına çıkacak kredi başvuru formunu dolduruyorlar. Bu kısa başvuru formunu doldurup online olarak bankaya gönderenler de kredi için ön başvuru yapmış oluyorlar. Kredi başvurularına cevap birkaç dakika içinde SMS olarak cep telefonuna ulaşıyor. Bundan yapılması gereken tek şey en yakın Finansbank şubesine uğramak.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Sinpaş İncek Life Ankara
Sinpaş İncek Life Ankara Projesi Nerede?

Sinpaş'ın Ankara'da startını verdiği üç konut projesinden birisi olan İncek Life Ankara, doğadan ilham alan tasarımı ve benzersiz mimarisiyle sadece...

Kapat