Finansbank Günde 2 TL Taksitle 5000, 4 TL Taksitle 10000 Lira Kredi

Finansbank’ın günde 2 TL’den başlayan taksitlerle 5.000 TL, 4 TL’den başlayan taksitlerle 10.000 TL kredi kampanyası devam ediyor. Geçtiğimiz Kurban Bayramı öncesi büyük ilgi gören kampanya 3 ay sonra geri ödeme seçeneğiyle sunuluyor. Kademeli artan taksitlerle dizayn edilen kredi 60 ay vadeli olarak kullanılabiliyor. Her yıl düzenli artan taksit tutarları ile geri ödeme yapılan kredi modelinde ilk 12 ay boyunca 5.000 TL kredi için 60 TL taksit ödeniyor. Bu da günde 2 TL’ye geliyor. 10.000 TL kredi için ise ilk yıl ayda 120 TL taksit ödemesi var. Bu da günde 4 TL demek. Finansbank’ın kredi kampanyası ile bir şişe kolonya parasına tatile çıkmak, bir avuç lokum parasına bayram alışverişi yapmak mümkün.

Kampanyaya katılarak kredi başvurusu yapmak için bir cep telefonu mesajı göndermek yeterli oluyor. Kredi başvuru numarası 5030. TC kimlik numarasını yazıp 5030’a SMS atarak kredi ön başvurusu yapılıyor. Ön başvuru sonucu öolumlu ise kredi ön onayı anında cep telefonuna geliyor. Bundan sonra yapılması gereken en yakın Finansbank şubesine uğrayarak başvuruyu tamamlamak. Başvuru için sadece nüfus cüzdanı ve gelir belgesi isteniyor. Kredi ön başvurusu cep telefonundan yapıldığı gibi Finansbank’ın internet sitesinden de yapılabiliyor. Finansbank’ın Kredi Kolay hizmetiyle internet sitesini ziyaret edenler Hemen Başvur linkinden kredi başvurusunu online olarak gerçekleştiriyor.

Finansbank’ın artan taksitli kredisini kullananlar 5.000 TL kredi çekmeleri ve 60 ay vadeyi tercih etmeleri durumunda ilk yıl 60 Lira taksit ödüyor. Sonraki yıllarda her yıl taksit tutarı aylık 45 TL artıyor. Aynı kampanyada 60 ay vadeli 10.000 Lira kredi alanlar ise ilk 12 ay boyunca 120 TL taksit ödüyor. Sonraki yıllarda her yıl için ödenecek aylık taksit tutarı 90 TL artıyor. Örneğin 5.000 TL kredi için ilk yıl ayda 60 TL geri ödeme yapılırken, ikinci 12 ay boyunca aylık 105 TL taksit ödemesi yapılıyor.

Azami olarak 10.000 Lira kredi alınabilen Finansbank kampanyasında 3 ay erteleme seçeneğini kullanarak ödemelere 3 ay sonra başlama fırsatı sunuluyor. Böylece Kasım ayında kredi kullanan biri ödemelerine gelecek yıl başlama imkanına kavuşuyor. Ülkemizin en dinamik bankalarından biri olan Finansbank’ın büyük ilgi gören artan taksitli kredi kampanyası yılın değişik dönemlerinde değişik isimlerle devam edecek gibi gözüküyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank Cebimde Kredi Başvurusu Gelir Belgesiz Olarak 3280’e Yapılıyor

Cebimde Kredi, Denizbank kredileri içinde en çok ilgi görenlerden biri. Cebimde Kredi başvurusu cep telefonundan yapılıyor ve kredi cevabı 5...

Kapat