Finansbank Eğitim ve Kişisel Gelişim Kredisi Nasıl Alınır

Finansbank eğitimini yurt içinde ve yurt dışında sürdüren öğrencilere yönelik Eğitim ve Kişisel Gelişim Kredisi kampanyası başlattı. Çocuk okutan ailelere sunulan bu kampanya hem öğrenciler, hem de aileler için önemli fırsatlar sunuyor. Eğitimin yanısıra kişisel gelişim harcamalarını da kapsayan kredi kampanyasıyla öğretim kurumunun faturasını sizin yerinize Finansbank ödüyor.

Finansbank’ın sunduğu kredinin en önemli özelliği, diğer ihtiyaç kredilerinden daha avantajlı faiz oranlarıyla kullanılabiliyor olması… 60 aya varan vade seçenekleri sayesinde bütçenizi fazla zorlamadan geri ödeyebiliyorsunuz.

Finansbank Eğitim ve Kişisel Gelişim Kredisi’nin müşterilerine sunduğu diğer avantajlar şöyle sıralanıyor:

İlk 3 ay boyunca geri ödemesiz taksitlendirme imkanından yararlabiliyorsunuz.

Geri ödeme planını müşteri temsilcisiyle konuşarak tamamen kendi koşullarınıza göre oluşturabiliyorsunuz. Tercihinize göre isterseniz sabit, isterseniz esnek, isterseniz ara ödemeli kredi kullanabiliyorsunuz. Hangisini seçerseniz o ödeme planına göre ödeme yapmanız mümkün oluyor.

Aylık gelirlerinizde bir artış olduğu takdirde bankaya başvurarak borcunuzu vadesinden önce kapatabiliyorsunuz. Üstelik hiçbir ek ödeme yapmadan bu avantajdan yararlanabiliyorsunuz.

Başvuruda neler gerekiyor, nasıl alınıyor?

En yakın Finansbank şubesinden alacağınız başvuru formunu doldurduktan sonra şu belgeleri hazırlamanız yeterli oluyor:

Öğrenci Kayıt Belgesi
Okul ücreti ödeme planı
Kimlik Belgesi (Nüfus Cüzdanı)
İkametgah belgesi veya son tarihli cep telefonu faturası
Gelir Belgesi

Eğitim ve Kişisel Gelişim Kredisi başvurunuzla ilgili tüm belgeri Finansbank şubesine teslim ettikten sonra 2 işgünü içerisinde ön onay alıyorsunuz. Bundan sonrasında öğretim kurumunun faturasını sizin yerinize Finansbank ödüyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
İş Bankası Eğitim Kredisi Şartları ve İstenen Belgeler

Eğitim kredisi almak günümüzün olmazsa olmazlardan kabul ediliyor. Kaliteli eğitim veren üniversite veya özel liselerin ücretleri epeyce yüksek ama çocuğumuzun...

Kapat