Finansbank CardFinans Nakit ile Kasada Nakit Çekmek Mümkün

Alışverişlerinde ödemelerini CardFinans Nakit ile yapanlar şimdi kasada nakit de çekebiliyor. CardFinans Nakit ödeme yapmanın yanısıra nakit öekme imkanı da sağlayan Finansbank’ın banka kartı. Kart Finans Nakit banka kartı ile şu anda tüm CarrefourSa, CarrefourSa Express, Kiler ve Real hipermarketlerinde kasada nakit çekmek mümkün oluyor. Bunun yanısıra anlaşmalı DiaSa marketlerinde ve D&R mağazalarında alışveriş yaparken para çekilebiliyor. Para çekme işlemi PosPara ile pos makinesinden yapılıyor. Kasada PosPara ile işlem yapmak çok kolay. Öncelikle yaptığımız alışverişten sonra kasa görevlisine PosPara işlemi yapmak istediğimizi söylüyoruz. Ardından banka kartı şifremizi pos makinesine yazıyoruz ve paramızı alıyoruz. Bir defada 100 TL’ye kadar nakit çekilebiliyor. Günlük olarak ise 500 TL’ye kadar nakit çekmek mümkün oluyor.

CardFinans Nakitle en az 10 TL’lik alışveriş yaptığımızda 10 TL ve katları ve katları olmak üzere 100 TL’ye kadar nakit çekebiliyoruz. Örneğin 14 TL’lik bir alışveriş yaptık ve bunu CardFinans Nakit Kart ile ödedik. Bu durumda bu alışverişimiz 10 TL’nin üzerinde olduğu için 10 TL ve katlarında nakit çekme hakkına sahip oluyoruz. Bu alışverişten sonra 10 TL, 20 TL, 30 TL gibi tutarlarda 100 TL’ye kadar nakit çekebiliyoruz. Ama örneğin 24 TL nakit çekme durumu sözkonusu olnuyor, sadece 10 TL ve katlarında nakit çekilebiliyor.

Nakit çekme işlemi ATM’lerden para çekmek kadar pratik. Yakınlardaki bir ATM’yi aramaya gerek kalmadan kasada nakit çekme imkanı sağlayan Kart Finans Nakit ile alışveriş yapanlar sadece şifrelerini pos cihazına yazarak anında nakit kullanabiliyorlar. Alınan paranın miktarı fişe ve slipe yansıyor, bu nedenle mağazadan ayrılmadan fişi ve slipi kontrol etmekte yarar var.

Card Finans Nakit ile nakit tüm CarrefourSa, CarrefourSa Express, Kiler, Real ve anlaşmalı DiaSa hipermarketleri ve D&R mağazalarında yapılabiliyor. Yapılması gereken tek şey en az 10 TL’lik alışveriş yapmaki kasadaki görevliye PosPara kullanmak istediğinizi söylemek ve pos cihazına şifrenizi girerek 10 TL ve katlarında nakit çekim işlemini anında gerçekleştirmek. Bu işlemlerin ardından kasadaki görevli nakit paranızı size hemen teslim ediyor. İşlemin fişimize ve silpimize doğru yansıyıp yansımadığını kontrol ediyoruz ve böylece pratik bir şekilde nakit çekmiş oluyoruz. CardFinans Nakit müşterilerini nakit çekmek için ATM makinesi aramak ya da hem kasada hem de ATM’de ayrı ayrı işlem yapmak derdinden kurtarıyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Dizel Fiat Linea
Benzinli Fiyatına Dizel Fiat Linea Kampanyası

Kompakt sedan sınıfında Türkiye'nin en çok tercih edilen model ailesi olarak öne çıkan Fiat Linea için çok avantajlı Kasım kampanyasının...

Kapat