Finansbank 5030 ile Tek SMS ile Kredi – 0,49 Faiz 3 Ay Sonra Ödeme

Finansbank SMS Kredisi‘Tek SMS ile ihtiyaç kredisi almanız bizce mümkün’ sloganıyla yola çıkan Finansbank % 0,49 faiz oranlı, 3 ay etelemeli kredi kampanyasını başlattı. Finansbank’ın Para Cepte kampanyalarından bir yenisi olan kredi kampanyasıyla tek SMS ile kredi almak mümkün. Kredi başvurusu yapmak için gerekli olan tek şey 5030’a SMS atmak. Finansbank’la kredi başvurusu, onaylanma süreci ve kredi kullanımı çok hızlı ve kolay. Kampanya kapsamında aylık % 0,49 faiz oranı 3000 TL kredi için 12 ay vadeye kadar geçerli. aynı tutar kredi için 13 – 15 ay arası vadelerde % 0,69 faiz oranı uygulanıyor. Diğer kredi tutarları ve vadeler için uygulanan faiz oranları Finansbank şubelerinden öğrenilebiliyor. Kampanyada 299 TL dosya masrafı ödemesi var. Kredi kullananlara hayat sigortası yapılıyor ve yaşa, kredi tutarına ve vadeye göre değişen hayat sigortası primi ödenmesi gerekiyor.

‘Acil nakite ihtiyacım var’ diyenlerdenseniz kapı kapı dolaşıp borç para aramanıza gerek yok. Acil nakit ihtiyacı için Finansbank Kredi Kolay ürünlerinden olan Para Cepte kampanyaları devam ediyor. Finansbank Para Cepte ile kredi şimdi bir cep telefonu ve bir kısa mesaj uzaklıkta. Finansbank’tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlerin yapmaları gereken tek şey TC kimlik numaralarını 5030’a SMS olarak göndermek. Kısa mesaj metnine TC kimlik numarasını yazarak 5030’a göndermek kredi ön başvurusu için yeterli oluyor.

5030’a kısa mesaj atarak kredi ön başvurusu yapılan cep telefonuna birkaç dakika içinde başvuru sonucu geliyor. Ön onay niteliğinde olan başvuru sonucu olumlu ise hemen Finansbank şubesine giderek başvuruyu tamamlamak gerekiyor. Banka şubesine bu aşamada götürülmesi gereken belgeler sadece nüfus cüzdanı ve gelir belgesi. Kredi başvurusu tamamlanırken son aylara ait fatura ya da ikametgah senedi gibi adresle ilgili bir belge istenmiyor. Kredi belgeler zamanında tamamlanmış ise aynı gün kullanılabiliyor.

Dileyenler Finansbank internet sitesinden Hemen Başvur’a tıklayarak da kredi ön başvurusu yapabiliyor. Linke tıkladıktan sonra gelen başvuru formunu doldurup gönderenler kredi ön başvurularını yapmış oluyor. Kredi başvurusunu doğrudan doğruya Finansbank şubesine giderek yapmak da mümkün. En yakın Finansbank şubesi bankanın internet sitesinden arama yapılarak bulunabiliyor. Sitede her kentteki Finansbank şubelerinin adreslerine ve telefon numaralarına ulaşılabiliyor. Finansbank şubelerinde öğle tatili yok, tüm Finansbank şubeleri öğlen saatlerinde açık ve hizmet veriyor. Ayrıca 7 gün 24 saat hizmet veren Finansbank ATM’lerinin adreslerini de siteden öğrenmek mümkün oluyor.

Finansbank’ın tek SMS ile başvuru yapılan ihtiyaç kredisi 0,49’dan başlayan faiz oranları ile sunuluyor. Kredinin geri ödemelerinde erteleme seçeneği de var. İsteyenler geri ödemelerini 3 ay sonra yapmaya başlıyorlar. 3 ay ertelemeli, 0,49’dan başlayan faiz oranlı Finansbank kredisi acil nakit ihtiyaçları için pratik ve hızlı bir çözüm oluşturuyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Kredi Kartını Güvenli Kullanmanın Yolları...
Kredi Kartını Güvenli Kullanmanın Yolları…

Kredi kartı kullanımının yaygınlaşması, özellikle de internette online işlemlerin artmasına paralel olarak şifrelerin kırılması olayları da artış gösteriyor. Başımıza böyle...

Kapat