Fiat Dizeller Benzinli Fiyatına – 2 Yıl Vadeli 0 Faizli 20000 TL Kredi ile

Fiat’ın Sonbahar Kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. Televizyon reklamlarıyla desteklenen Fiat kampanyası 2 yıl vadeli, sıfır faizli, 20.000 Lira kredi ile yepyeni bir Fiat sahibi olma fırsatı sunuyor. Avantajlı ödeme seçeneklerinin sunulduğu kampanya ile bir Fiat sahibi olmak hayal olmaktan çıkıyor. Kampanya bir diğer fırsat daha sunuyor: Fiat Linea ve Bravo modellerinde dizel motorlar benzinli fiyatına satın alınabiliyor. Benzinli fiyatına dizel seçeneklerinin sunulduğu kampanya önceki Fiat kampanyaları gibi çok konuşulacağa benziyor.

Fiat’ın Actual, Active Plus ve Via donanımlı Linea Classic modellerinin 1.3 litre 95HP’lik motorlu versiyonları 1.4 litre benzinli Linea Classic fiyatlarına satılıyor. Easy donanımlı Yeni Fiat Linea’nın 1.3 litre 95HP’lik versiyonu ise 1.4 litre benzinli Yeni Fiat Linea fiyatıyla alıcılarını bekliyor. Ailelerin tercihi Fiat Line’nın satış fiyatları 33.490 TL’den başlıyor. Eğlenceli bir otomobil arayanlar için tasarlanan Fiat Punto 28.470 TL’den başlayan indirimli kampanya fiyatlarıyla Fiat Showroom’larında alıcılarını bekliyor.

Kampanyada sunulan 5.200 TL’ye varan indirimler sayesinde benzinli ve dizel motorlu Fiat Bravo fiyatları birbirlerine eşitlendi. Sporcu ruha sahip olanların tercihi Fiat Bravo’nun dizel versiyonu 43.170 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Fiat satın almak isteyenlere sunulan değişik kredi seçenekleri var. 20.000 TL kredi kullanmak isteyenler 2 yıl vade seçeneğinde faiz ödemiyorlar. Kredi 0 faizli olarak kullanılıyor.Ancak daha az peşinat ödeyerek daha fazla kredi kullanmak isteyenler ve daha uzun vade düşünenler de unutulmamış. Kampanya kapsamında 30.000 TL kredi 3 yıl vadeli olarak düşük faiz oranıyla kullanılabilir. Bu kredi seçeneğinde faiz oranı sadece % 0.52. Düşük faiz, az peşinat ve uzun vade düşünenler için de bütçelerine uygun bir ödeme seçeneği mutlaka var.

Kredi olanaklarından yararlanmayı düşünmeyen ve yeni Fiat’larına nakit ödeme yaparak sahip olmak isteyenlere ise ekstra 2.000 TL indirim daha uygulanıyor. Eşsiz bir sürüş deneyimi yaşatan ve binlerce değişik kişiselleştirme seçenekleri sunan Fiat 500 modelinin otomatik vites versiyonu ise düz vites fiyatına yeni kullanıcılarını bekliyor. Bu ay süresince devam edecek Fiat kampanyası yepyeni bir Fiat’a kavuşmak isteyenlere mükemmel fırsatlar sunuyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası'nda 1+1 Daire Fiyatları
İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası’nda 1+1 Daire Fiyatları

1+1 daireler son zamanlarda daha çok tercih edilmeye başladı. İstanbul'da yükselen pek çok yeni konut ve rezidans projesinde 1+1 dairelere...

Kapat