Ertelemeli Otomobil Kredisi – Halkbank’ta 60 Ay Vade 0.96’dan Başlayan Faiz ile

Halkbank’ın Otomobil Kredisi kampanyası ile şimdi araç satın almak isteyenler araba hayallerini değil ödemelerini erteliyorlar. Halk Bankası’ndan araç kredisi alanlar geri ödemelere 2013 yılında başlıyorlar. Üstelik kredi 60 aya varan vadelerle sunuluyor. Araba hayalini ertelemek istemeyenler Halkbank şubelerine uğrayarak otomobil kredisi başvurusu yaptıkları takdirde bu yıl bitmeden araba sahibi oluyorlar. Kampanya 0 km araçlar için geçerli olduğu gibi 2. el araçlar için de geçerli. 2. el araba almak isteyenler 3 yaşa kadar 2. el araçların satın alımı için kredi başvurusu yapabiliyorlar.

0 km ya da 2. el tüm araçlar kullanılabilen kredinin faiz oranı % 0,96’dan başlıyor. Halkbank’ın sonbahar aylarına özel oto kredisi kampanyasında vade ise 60 aya kadar uzuyor. Kampanya 31 Aralık tarihinde sona erecek. Taşıt kredisi kullananlar sabit 262.50 TL dosya masrafı ödeyerek hayallerindeki otomobile kavuşuyorlar. Gerekli belgelerle birlikte yılın son gününe kadar Halk Bankası şubelerine gidenler Halkbank Otomobil Kredisi için başvuru yapabiliyorlar.

0 km araçlar için 20.000 TL kredi kullananlar 24 ay vade için aylık 0.96, 60 ay vade için aylık 0.99 faiz oranından yararlanıyor. Dosya ücreti sabit ve 262.50 TL olarak uygulanıyor. Kredi kullananlara hayat sigortası yapılıyor. 35 yaşındaki örnek biri için yıllık hayat sigortası maliyeti 50 TL olarak gerçekleşiyor. Kampanyaya katılarak 2. el araç için 20.000 TL kredi kullananlar 24 ay vade için 0.99, 60 ay vade için 1.07 aylık faiz oranlarıyla kredi alabiliyor. 2. el araçlar için de dosya masrafı sabit ve 262.50 TL. İkinci el araç kredisi alanlar için de hayat sigortası zorunluluğu var ve 35 yaşındaki örnek için yıllık sigorta bedeli 50 TL. Kampanya kapsamında 3 yaşa kadar 2. el araçlar için kredi başvurusu yapılabiliyor.

Taşıt kredisi için istenen belgeler şunlardan oluşuyor: Kimlik belgesi, gelir belgesi ve varsa ek gelir belgeleri, ikametgah belgesi veya son aya ait ödenmiş fatura. Bunun yanısıra satın alınacak araç için kesilen proforma fatura ve
2.el araçlar için araç ruhsatı ve Motorlu Araç Tescil ve Trafik Belgesi istenen belgeler arasında.

Halkbank’ın taşıt kredisi kampanyaları sonbahar kampanyası ile sınırlı değil. Değişik ödeme seçenekleri, vadeler, faiz ve masraf oranlarıyla her bütçeye ve ödeme koşuluna uygun otomobil kredileri Halk Bankası şubelerinde kullanıcılarını bekliyor. Halkbank taşıt kredisi başvurusu Halkbank şubelerinden yapılıyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
World Kart Şimdi Al 2013’te Öde – Kasada Taksit Erteleme

En bonkör kart World Card'dan yepyeni bir kampanya. Şimdi al, 2013'te öde. Yapı Kredi Bankası'nın popüler kredi kartı World yıllardır...

Kapat