Enpara.com Nedir, Nasıl Katılabilirsiniz

Finansbank’ın en yeni kampanyası Enpara.com uzun bayram tatili sonrasında da geniş ilgi görmeye devam ediyor. Kampanyaya katılanların sayısı tatil sonrasında hızla artarken henüz bilgi sahibi olmayanlar “Kazanmak istiyorum. Nedir bu Enpara.com, nasıl katılabilirim?” diye sormaya başladılar.

Şafak Sezer’in oynadığı En Para reklam filmi kısa sürede hit olurken izleyicileri bu kampanyadan haberdar etti. Müzikleriyle akıllara yerleşti, geniş kitlelerin beğenisini kazandı. Ancak kısacık bir reklam filmiyle kampanyanın detaylarını öğrenmek mümkün değildi. Zaten bu yüzden insanlar “Orada neler oluyor, şartlar nedir, nasıl katılabilirim?” diye sordular.

En Para kampanyasını en kısa yoldan özetlemek gerekirse, kullanıcıların sadece restoran, kafeterya veya mağazalarda değil, internetten de para kazandıran Finansbank kampanyası olduğunu söylemek mümkün… Kampanyada Finansbank gibi ciddi ve güvenilir bir bankanın imzası olduğu için güvenlik sorunu olmadan alışveriş yaparken bonus puanlar kazanıyorsunuz. En önemlisi de yüzde 10 oranında zengin faizi sizin oluyor.

Finansbank Enpara.com ile Türkiye’de dijital bankacılık dönemine bambaşka bir boyut getiriyor. Finansbank müşterisi iseniz, dijital bankacılık ile tanışacak, hiçbir işlem için şubeye gitmeye gerek duymadan sadece dijital kanalları kullanarak tüm temel bankacılık işlemlerini yapabiliyorsunuz. Temel bankacılık ürün ve işlemleri için herhangi bir masraf veya komisyon ödemiyorsunuz. Bankacılık masrafları azaldığı için Finansbank bunu size yansıtıyor ve her mevduata koşulsuz yüksek faiz, yani zengin faizi veriyor.

Enpara.com’a başlangıç yapmak için öncelikle en yakın Finansbank şubesine gidip size özel bir En Para Kart almanız gerekiyor. Bankaya gitmek istemiyorsanız bunu internet üzerinden başvuru yaparak da edinebilirsiniz. En Para sayesinde size özel bir internet bankacılığının startını verebilir, alışverişlerinizi internet üzerinden hızlı ve güvenli şekilde yapabilirsiniz. Eğer internetten ürün satın alma eğiliminiz varsa veya siz satıyorsanız En Para’nın sağladığı internet bankacılığı sayesinde hem alırken hem de satarken daha çok kazanmanız mümkün… İnternetten bir ürün sattıysanız ve ödemesini bekliyorsanız, ödemenizin gelip gelmediğini En Para ayrıcalığıyla anında öğrenebiliyorsunuz.

Enpara.com yöneticisi Elsa Pekmez Atan, bu sistemin sağladığı avantajları şu sözlerle yorumluyor: “Enpara.com’u hayata geçirirken üç temel prensibimiz vardı. Birincisi, her zaman iyi fiyat, ikincisi masrafsız, komisyonsuz ürün ve işlem ayrıcalığı, üçüncüsü de sade, kolay, hızlı bankacılık…”

Prensipleri böyle özetleyen Elsa Pekmez Atan, sözlerini şöyle noktalıyor: “Enpara.com’da ilk aşamada sadece en temel bireysel bankacılık ürün ve hizmetleri sunuluyor. Enpara.com müşterisi olduğunuz anda, size bir adet Vadesiz TL mevduat hesabı açılıyor ve buna bağlı çalışan bir banka kartı, yani Encard veriliyor. Şubelerin olmadığı bu sistemde müşteri olabilmeniz için, Enpara.com sizi adresinizde ziyaret ediyor.”

Enpara.com’da ayrıca, zengin faizi kazandıran Vadeli Mevduat Hesapları, gecelik yüksek faiz kazandıran Birikim Hesabı, ve altına yatırım olanağı sağlayan Altın Hesabı da bulunuyor. Enpara.com’da avantajlı fiyatlarla 7/24 altın, USD ve Euro alıp satmak mümkün. Ayrıca tüm talimatlı, talimatsız kurum ödemeleri ve para transferleri de Enpara.com’dan yapılabiliyor.”

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Kredi ve Kart Borcu Transferi ve Borç Kapatma Kredileri

Bankalardaki kredi ve kredi kartı borçları ödenememesi durumunda sorun oluşturabilir. Gelir durumumuz beklediğimiz gibi gitmemiş, ani ve zorunlu masraflarla bütçe...

Kapat