En Para Zengin Faizi Veriyor – Finansbank’ta TL USD ve Euro İçin Yüksek Faiz

En Para Com Nedir? Bir süredir reklamları büyük ilgi gören Enpara nokta com Finansbank’ın digital bankacılık hizmeti. Bu hizmetten yararlananlar karlı çıkıyor ve internetten kazanıyor. En Para tümüyle internette işleyen bir bankacılık sistemi olduğu için internetten kazandırıyor. Şafak Sezer’in reklamlarında oynadığı tanıtım kapnayasıyla gündeme gelen En Para internetten nasıl kazandırıyor? Dijital bankacılıkta fiziksel banka şubelerinde olan masraflar olmadığı için, örneğin internetten bankacılık elektrik, ısıtma, kira vb. gibi bina masrafları ödemediği için digital bankacılık çok daha karlı. Böylece pek çok masraftan tasarruf edilmiş, bu da bankanın kar hanesine yazılmış oluyor. İşte dijital bankacılık yoluyla oluşturulan ve sağlanan bu verimlilik En Para müşterilerine kazanç olarak yansıtılıyor. En Para’da zengin faizi var, pek çok bankacılık işlemi ise tümüyle ücretsiz.

En Para ile Nasıl Kazanılıyor? En Para müşterileri vadeli mevduat hesabı açtıklarında yüksek faiz avantajından yararlanıyor. Finansbank bu yüksek faiz oranına ‘zengin faizi’ adını vermiş. Zengin faizi 32 günlük vadede TL mevduatlar için yıllık brüt % 10 olarak uygulanıyor. USD ve Euro para birimleri için ise 32 gün kırık vadeye uygulanan zengin faizi oranı yıllık brüt 4.20. Bu oranlar piyasadaki faiz oranlarının çok fazla üzerinde. Üstelik ilk dönem için geçerli olan ve sonraki vade uzatımlarında düşürülecek oranlar değil. Örneğin 32 gün vade ile 50.000 TL tutarında vadeli mevduat hesabı açtıranlar vade sonunda 400 TL kazanç sağlıyorlar. En Para ile vadeli hesaptan ne kadar kazanılır diye merak edenler En Para’nın web sitesinde bulunan ‘zengin faizi hesaplama’ makinesiyle ne kadar faiz alabileceklerini hesaplayabilir. Son eklenen gelişmeyle En Para’da 46 gün vadeli Türk Lirası hesaplarına da yüksek faiz uygulaması var.

En Para’da sadece zengin faizi yok. Başka kazanma yolları da var. En Para müşterileri temel bankacılık ürün ve hizmetleri için herhangi bir ücret, komisyon ya da masraf ödemiyorlar. Örnek olarak vermek gerekirse EFT ve havale işlemlerinden ücret alınmıyor. En Para’da hemen hemen tüm bankacılık işlemleri yorulmadan ve beklemeden yapılabiliyor.

En Para’dan zengin faizi almak için mutlaka yüksek tutarda tasarruf sahibi olmak gerekmiyor. Küçük ya da büyük tüm birikimlere zengin faizi oranları uygulanıyor ve En Para müşterileri internetten zengin oluyor.

En Para’da açılan tüm mevduat hesapları 50.000 TL’ye kadar devlet güvencesi altında. Yani normal banka şubesinde açılan hesaplardan hiçbir farkı yok.

En Para Güvenilir mi? En Para Finansbank’ın djital bankacılık hizmeti. Bu nedenle arkasında Finansbank’ın yıllara yayılan güvenirliğini ve marka saygınlığını taşıyor. Kısacası En Para güvenilir bir sistem. Aynı zamanda en yüksek düzeyde güvenlik önlemleriyle tasarlandığı için kullanımı da son derece güvenli. En Para müşterilerinin yorumları ve memnuniyetleri ile ilgili bilgiler En Para web sitesinde yayınlanıyor.

Nasıl En Para Müşterisi Olunur? En Para Hesabı Nasıl Açılıyor? En Para müşterisi olmak çok kolay. En para web sitesine giderek ilgili formu dolduranlar yorulmadan En Para müşterisi oluyorlar. Finansbank yetkilileri adreslerine kadar gelerek gerekli bankacılık sözleşmesini imzalamalarını sağlıyorlar. Böylece kısa sürede En Para müşterisi olmak mümkün.

İstediğimde Ulaşacağım Bir Numara Var mı? En Para internet üzerinde dizayn edilen ve işleyen bir sistem olmasına rağmen bir telefon destek hattına da sahip. 0850 222 3663 numaralı En Para Çözüm Merkezi’ni tüm sorunlarını çözümlemek için birebir konuşabilecekleri Finansbank uzmanlarıyla iletişime geçebiliyorlar.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Asgari Ücretliye Kredi – Asgari Ücretliler Kredi Kullanabilir mi?

Türkiye'de faaliyet gösteren tüm bankalar, müşterisine kredi vermek için gelir belgesi isterler. Ancak asgari ücret alan bir müşteri sözkonusu olduğunda...

Kapat