Denizbank’tan Esnafa 0 Faizli 5000 TL Kredi – İşletme Kartı Olanlara

Denizbank esnafa olan desteğini yeni kredi kampanyalarıyla sürdürüyor. Banka 5 yıl önce İşletme Kart ürününü çıkararak esnafın ve kobilerin faaliyetlerini kolaylaştırmak için önemli adımlarından birini atmıştı. İşletme Kart bugün 5 yaşında. İşletme Kart’ın doğumgünü şerefine esnafa ve kobilere yepyeni bir kredi kampanyası geldi. Şimdi Denizbank’tan İşletme Kartı olanlar ya da çıkartanlar 0 faizli kredi fırsatından yararlanıyor. Kredi 5.000 TL limite kadar kullanılabiliyor ve 5 ay vadeli olarak geri ödeniyor.

30 Kasım tarihine kadar devam edecek esnaf kredisi kampanyası ile esnafa beş beşlik bir kredi fırsatı sunuluyor. Denizbank’ın Esnaf Kredisi’ni kullanmak için prosedürle, evrakla uğraşmaya gerek olmuyor. Denizbank İşletme Kart sahibi olanlar kredilerini Denizbank şubelerinden, ATM’lerden, AçıkDeniz ve İletişim merkezi üzerinden kolaylıkla alabiliyorlar. Denizbank İşletme bankacılığı müşterisi olmayanlar kredilerini Denizbank şubelerinden kullanabiliyorlar. Tüzel kişiliği olan müşterilerin de kredi kullanımı için Denizbank şubelerini tercih etmeleri gerekiyor.

Kredi 5 ay vadeli olarak 5000 TL’ye kadar kullanılabiliyor. Kredinin masraf tutarı 249 TL. Tüm asıl ve ek kart sahipleri kampanyadan yararlanabiliyor ve 0 faizli esnaf kredisi çekebiliyor. ‘Kobilere hayat Deniz’de güzel’ sloganıyla yola çıkan Denizbank’ta esnaf ve kobilere hizmetler ve kolaylıklar kredilerle sınırlı değil. Denizbank İşletme Kartı olanlar aynı anda 4 farklı kredi ürününden faydalanabiliyor. Denzibank İşetme Kartta taksitli ticari kredi veya sektör kredisi, kredili mevduat hesabı ve ticari kredi kartı (business card) biraraya toplandı.

İşletme Kart için başvuru yapmak ve kart sahibi olmak isteyenler için kolay bir başvuru yolu var: Cep telefonu mesajına ISLETME yazdıktan sonra TC Kimlik numarasını ekleyerek 4417’ye SMS olarak göndermek yeterli oluyor.

İşletme Kart ile şubelerden, ATM’lerden nakit çekilebiliyor. Nakit çekim işlemi Denizbank’ın esnaf ve kobilere sunduğu bir kredili mevduat hesabı olan Kurtaran Hesap aracılığıyla gerçekleştiriliyor. Denizbank İşletme Kartı olanlar 36 ay vadeli olarak eşit taksitlerle ödenen kredi kullanabiliyor. Çek, fatura ödemeleri ve otomatik ödemelere de imkan sunan İşletme Kart şirketin sahipleri ve çalışanlarının tüm yurtiçi ve yurtdışı harcamalarını yaptırıyor. Bu işlemler İşletme Kartın business kart özelliği sayesinde gerçekleşiyor. İşletme Kart ile şirket faturaları otomatik ödemeye bağlanabiliyor. Kart sahipleri Denizbank Shuttle Hizmeti’nden %30 indirimli olarak yararlanıyorlar, e-ticaret işlemlerini sanakl pos üzerinden gerçekleştiriyorlar ve mail order işlemlerini yapabiliyorlar.

İşletme Kart sahipleri şirket çalışanları için ek kart çıkartabiliyor ve ek kartların limitlerini kendileri belirliyor. Ek kart ile yapılan tüm harcamalar ve ödemeler kontrol edilebiliyor

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Yılbaşına Kadar Kredi Kullanacaklara İpuçları

Merkez Bankası tarafından yayınlanan "Banka Kredileri Eğitimi Anketi Temmuz-Eylül 2012" raporunda Ekim - Aralık 2012 aylarını kapsayan yılın üçüncü çeyreği...

Kapat