Denizbank Kamu Kredisi – 0,77 Faiz 77 Ay Vade ile Maaşın 17 Katı Kredi

Denizbank kamu personeline özel kredi kampanyasıyla Kasım ayı boyunca büyük bir kredi fırsatı sunuyor. Kamu çalışanları için özel olarak dizayn edilen Denizbank Kasım ayı kamu personeli ihtiyaç kredisi kampanyası 77 aya varan vadelerde yüksek tutarlı ve uygun faizli kredi alma şansıyla geldi. Kasım ayı kampanyasında Denizbank’a gelen ve kredi başvurusu yapan kamulular 0.77 oranından başlayan faizlerle maaşlarının 17 katına kadar kredi alabiliyor. Kampanya devlet memurları, TSK ve emniyet mensupları, öğretmenler başta olmak üzere kamuda çalışan tüm personele açık. Kamu çalışanları düşük faiz oranları ve 6 yılı aşan vadelerle yüksek limitli kredi kullanıyorlar. Denizbank’ın Kasım ayı kampanyası ile kamu çalışanlarının tüm nakit sorunlarına kökten ve kalıcı bir çözüm gelmiş oldu.

Kamuda hizmet veren memurlar ve diğer kamu çalışanları bankalar için cazip müşteri potansiyeli haline geldi. Kamuda çalışmak eskinin aksine bugünlerde prestijli ve saygın bir iş. Çalışma koşullarının özel sektöre göre daha uygun olması, iş güvencesi ve özel sektörde çalışanlara göre daha yüksek seviyelerde seyreden maaşlar özellikle gençleri kamu personeli olmaya özendiriyor. Kamu personeli bu nedenlerde bankalar açısından da kredi verme konusunda tercih edilen meslek grupları arasında başlarda geliyor. Bankalar kamu çalışanları için hazırladıkları değişik kredi ürünleriyle kamuluları kendilerine çekme yarışındalar. Bankalar arasında kamu personeline yönelik kredi kampanyaları arasında Denizbank’ın kampanyası dikkat çekiyor. Denizbank çok uzun vadelerle, düşük faiz oranlarıyla ve yüksek tutarda kredi kullanma fırsatı sunuyor. Denizbank’a kredi başvurusu yapan kamu çalışanları aylık 0,77 faiz oranından başlayan ödeme seçenekleri, 77 aya kadar vadelerle maaşlarının 17 katına kadar kredi çekebiliyorlar.

Denizbank’ın kamuluya yönelik kredisi için başvurular Denizbank şubelerinden yapılabiliyor. Başvuru için gerekli belgeler sadece kimlik ve gelir belgesinden ibaret. Denizbank kredi başvuruları çok kısa sürede neticelendiriliyor. Prosedürsüz kolay kredi başvuru imkanları sunan Denizbank kamu çalışanlarına yönelik kampanyasıyla da üzmeden ve yormadan kredi verecek gibi gözüküyor. Denizbank’tan kredi kullanan kamu personeli 77 aya varan vade ile düşük aylık taksitlerle kredi geri ödemesi yapma olanağına kavuşuyor. Kredinin yüksek limiti tüm nakit ihtiyaçlarına etkili bir çözüm oluyor.

One Response to Denizbank Kamu Kredisi – 0,77 Faiz 77 Ay Vade ile Maaşın 17 Katı Kredi

  1. emel çekim dedi ki:

    ben ihtiyaç kredisi çekerek bir ev aldım.Aldığım evin tadilatı için tekrar kredi çekmek istiyorum kamuda çalışıyorum.Bazı bankalar krediyi onaylamıyor.Ben hangi bankadan kredi çekmeliyim.Çünkü beş sene daha çalışmak istiyorum.saygılarımı sunuyorum.
    not:aldığım kredi diğer çalışanların aldığından çok çok az ve onlar ikinci krediyi benim ilk aldığım kadar çektiler.ilk krediyi benim iki katım kadar çekebildiler.Bana neden verilmiyor.sevgiler

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Düzenli Altın Birikim Talimatı Şekerbank’ta – Vadesiz Altın Mevduatı

Şekerbank Düzenli Altın Birikim Talimatı Nedir? En Az Kaç Gram İçin Talimat Verilir? Şekerbank'ta vadesiz altın mevduat hesabı olanlar sadece...

Kapat