Denizbank Kamu Kampanyası 77 Ay Taksitle 36000 TL’ye Kadar Kredi

Denizbank Kamu Kampanyası ile 77 ay taksitle 36.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi Deniz’de. Kampanyada 1,24 faiz oranı uygulanıyor ve 77 TL masraf söz konusu. Denizbank’ın kamu çalışanlarına özel olarak düzenlediği kampanyaya katılmak için kamu kimliğini ibraz etmek ve gelir belgesini bankaya getirmek yeterli oluyor. Denizbank’ın kamu çalışanları için düzenlediği kampanyada 36.000 TL maksimum limit olmak üzere maaşın 17 katına kadar kredi kullanılabiliyor. Denizbank Kamu Kredisi başvurusu Denizbank şubelerinden yapılabiliyor. Kampanya Kasım ayı sonuna kadar devam edecek. Kampanyaya son başvuru tarihi 30 Kasım olarak belirlendi.

Kamuluya özel kredi Deniz’den yeni çıktı. Aslında kampanya daha önce de kamu personeline kredi dağıtmıştı. Ancak yeni kampanyada kredi vadeleri daha da uzadı. Şimdi 77 ay vadeye kadar kredi kullanılabiliyor. Denizbank’ın yeni kredi kampayasından tüm kamu çalışanları yararlanabiliyor. Öğretmen, asker, subay, astsubay, polis ya da tapu, nüfus idaresi, kaymakamlık çalışanı olsun tüm kamu çalışanları kredi kampanyasından yararlanabiliyor. Kamu çalışanı kimliği olan herkes kamuda yaptıkları iş ve görev bölgeleri neresi olursa olsun kamuluya özel krediyi alabiliyorlar. Kampanyanın tek istisnası krediye başvuracak kişinin maaşın en az 1.000 TL olması gerekliliği. En az 1.000 TL maaş alan kamu personeli kamu kredisi için başvuru yapabiliyor.

Denizbank’ın kamu çalışanına özel kredi kampanyası ile kredi kullanan bir kamu personeli 77 ay vadeli olarak 36.000 TL kredi alması durumunda 77 TL dosya masrafı ve 1,24 faiz oranıyla kredi kullanabiliyor. Bu vadede ve tutarda toplam masraf 833.61 TL olarak gerçekleşiyor. Toplam aylık kredi maliyeti % 1.56, yıllık kredi maliyeti ise % 18.76 oluyor. 36 ay vadeli olarak 15,000 TL kamu kredisi alanlar ise yine 1,24 faiz ve 77 TL dosya masrafından yararlanıyorlar. Bu vadede ve tutarda toplam masraf 215.18 TL olurken, aylık kredi maliyeti % 1.57, yıllık kredi maliyeti ise % 18.90 olarak gerçekleşiyor. 24 ay vadede 10,000 TL kamu kredisi kullananlar için geçerli olan faiz oranı ve dosya masrafı da 1,24 ve 77 TL olarak hesaplanıyor. Bu kredi tutarı ve vadede toplam masraf 140.97 TL oluyor. Kredinin aylık toplam maliyeti % 1.61 olarak gerçekleşirken yıllık maliyet % 19.33 oluyor. Kısacası kredinin uzun vadelerdeki yıllık maliyeti tüm tutarlar ve vadeler için % 18 – 19 bandında gerçekleşiyor. Kampanya Kasım ayı sonuna kadar geçerli.

One Response to Denizbank Kamu Kampanyası 77 Ay Taksitle 36000 TL’ye Kadar Kredi

  1. hacı ahmet dedi ki:

    ben 23 yıllık devlet zabıta memuruyum ben ziraat bankadan başka banka tanımam 77 ay vade yazmışsınız dosyaları hazırlasam bilene kıredi vermezsiniz boşa masraf etmiş olurum çükü sorun çıkarırsınız ben bilene kıredi kart bankanıza baş vuruda bolundum bana vermediniz ben ne yapdım gitdim ziraat bankasına baş vuruda bolundum hem kıredi kartımı verdiler 50 bin telede kıredi bana verdiler ve her ayda düzenli ödememi yapıyorum saygılar

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank Twitter Kredisi
Denizbank müşterilerine Twitter’dan en hızlı kredi…

Denizbank Twitter sayfası açıldı. Denizbank müşterileri artık ihtiyaç kredisi başvurularını Twitter üzerinden de yapabiliyorlar. Bankanın Twitter'a özel % 1.29 faizli...

Kapat