Denizbank Emekli Bonus Kart Otomatik Ödeme Talimatı ile Doğalgazda % 10 İndirim

Denizbank Emekli Bonus Kartı olanlar yaşadı. Emekli Bonus Card sahipleri doğalgaz faturalarının kartlarından ödenmesi için otomatik talimat vermeleri durumunda % 10 indirim kazanıyor. Doğalgaza zam geldi diye dert etmeyin, Denizbank Emekli Bonus kullananlara doğalgazda zam yok. Doğalgaz faturalarını % 10 daha az ödemek için yapılması gereken tek şey Deniz Emekli Bonus Kart’tan doğalgaz otomatik ödeme talimatı vermek. 31 Aralık tarihine kadar otomatik ödeme talimatı ile ödenmiş doğalgaz faturalarında Denizbank’ta % 10 indirim var.

% 10 indirim otomatik ödemenin yapıldığı tarihten bir sonraki aya denk gelen ekstrede iade olarak işleme konuluyor. Böylece Denizbank Emekli Bonus sahibi olanlar doğalgaz ödemelerinin ardından yüzde on tutarındaki kısmını iade olarak alacaklar. Ekstreye maksimum 20 TL tutarında iade yansıyor. Örneğin 200 TL’lik bir doğalgaz faturasında 20 TL’lik iade sözkonusu olurken, faturanın 300 TL olması durumunda yine 20 TL iade yapılıyor. Bu durumda az doğalgaz tüketenler daha şanslı. Kampanyadan yararlanmak için öncelikle bir Denizbank Emekli Bonus Kart sahibi olmak gerekiyor. Emekli Bonus Kart kolaylıkla çıkartılabiliyor. Doğalgaz faturasında indirim kazanmak için doğalgaz faturalarının Emekli Bonus Kart’tan ödenmesi için otomatik ödeme talimatı verilmesi gerekiyor. Yapılması gereken tek şey otomatik ödeme talimatı vermek ve yüzde on doğalgaz indirimini bir sonraki ekstrede iade olarak almak. Şu anda Denizbank’tan doğalgaz otomatik ödeme talimatı bulunanlar kampanyadan yararlanamıyor. Kampanya 31 Aralık tarihine kadar devam edecek. Bu tarihe kadar otomatik ödeme ile ödenen doğalgaz faturaları % 10 indirim kazandırıyor.

Denizbank’ın emeklilere sunduğu fırsatlar bununla sınırlı değil. Emekli maaşlarını Deniz’den alan emekliler kendilerine özel cazip ödeme koşullarıyla ihtiyaç kredisi alabiliyorlar. Emekli Denizbank müşterileri bir yıl boyunca Bonus Kartlarıyla yapacakları market harcamalarından 150 TL’ye kadar bonus kazanabiliyorlar. Emekli maaşını Denizbank’a transfer edenlere hemen 100 TL hoşgeldin bonusu hediye ediliyor. Emekli maaşı değişikliği için PTT’den alınacak e-devlet şifresiyle turkiye gov tr adresinden maaş alıncak bankayı değiştirmek ya da bu değişikliğin yapılması için Denizbank’ı ziyaret etmek yeterli oluyor. Emeklilere özel fırsatlar Denizbank’ı emekli müşteriler açısından cazip hale getiriyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Petrol Ofisi Bonus Bonubon % 10 Akaryakıt Hediye Kampanyası

Petrol Ofisi bu kez Bonus Kart ve bonubon com ile işbirliği yaparak yepyeni bir akaryakıt kampanyasına imza attı. Petrol Ofisi,...

Kapat