Denizbank Cebimde Kredi Başvurusu Gelir Belgesiz Olarak 3280’e Yapılıyor

Cebimde Kredi, Denizbank kredileri içinde en çok ilgi görenlerden biri. Cebimde Kredi başvurusu cep telefonundan yapılıyor ve kredi cevabı 5 dakika içinde cep telefonuna geliyor. Denizbank’ın sunduğu en pratik kredilerden biri olan Cebimde kredi ile hayat Deniz’de güzel. Tüm nakit ihtiyaçları ve harcamalar için kullanılabilen Denizbank Cebimde Kredi’nin maksimum limiti 15.000 TL. Formalitesiz, evraksız kredi sağlayan Cebimde Kredi başvurusunda gelir belgesi istenmiyor ve başvuru formu doldurulmuyor.

Cebimde Kredi başvurusu yapmak çok basit. KREDİM yazarak TC kimlik numarasını 3280’e göndermek başvuru yapmak için yeterli oluyor. Cebimde Kredi başvuru sonucu 5 dakika içinde cep telefonuna kısa mesaj olarak gönderiliyor. Kredinin ön başvurusu onaylananlar daha sonra nüfus cüzdanı ve adresi kanıtlayan bir belgeyle Denizbank şubesine giderek başvurularını tamamlıyorlar ve kredilerini kullanıyorlar. Başvurularda gelir belgesinin sunulması istenmiyor. Adresi gösteren belge olarak ise adrese gelen son döneme ait bir fatura ya da bu yoksa ikametgah belgesi yeterli oluyor. Yapılması gereken tek şey KREDİM yazarak TC kimlik no’sunu 3280’e göndermek ve hemen kredi cevabını almak. Kredi cevabında kullanılabilecek kredi limiti belirtiliyor. Ayrıca gelen mesajda kredinin vadesi de bildiriliyor. 15.000 TL’ye kadar kredi kullanmak mümkün oluyor. Cebimde Kredi’de maksimum vade ise 36 ay. Değişik faiz oranları ile 36 ay vadeye kadar kredi kullanılabiliyor.

Cep telefonuna gelen mesajın ardından Denizbank şubesine nüfus cüzdanı ve adres belgesiyle uğramak yeterli. Kredi başvuru formu doldurulmuyor, gereksiz formalitelerle uğraşılmıyor. Başvuru işlemi zaman kaybettirmeden tamamlanıyor. Kredi başvurusu gelir belgesiz olarak yapılıyor. Bunun ardından kredi başvurusu kısa sürede sonuçlandırılarak belirlenen kredi miktarı kullanıma açılıyor.

Denizbank Türkiye’nin en dinamik bankalarından biri olarak yıllardır cazip ve avantajlı kredi kampanyalarına imza atmayı sürdürüyor. Denizbank reklamlarında bir ıssız adada yaşayan Robinson Baba, Cuma ve Deniz’in maceralarını izliyoruz. Adada yaşana komik olaylarla tanıtılan kredi kampanyaları Türk halkının büyük ilgisini çekiyor. Denizbank devamlı devam eden kredi kampanyalarının yanında bayramlar ve yılbaşı gibi özel günler ve dönemler için de kampanyalar düzenliyor. Tüm kampanyalarda kredi başvuru süreci çok hızlı, formalitesiz ve prosedürsüz olarak gerçekleşiyor. Uzun vadeli, düşük faizli ve masraflı kredi seçeneklerinin sunulduğu Denizbank kredi kampanyalarında her bütçeye göre bir kredi mutlaka var.

One Response to Denizbank Cebimde Kredi Başvurusu Gelir Belgesiz Olarak 3280’e Yapılıyor

  1. erdal dedi ki:

    kredi başvurusu sms ile yapılsa da kredi onayından sonra kredi kullanmaya gidildiğinde tüm şubeleri şube müdürlerinin insiyatifinde olduğundan; nüfus cüzdanı ve ikametgahın yanı sıra gelir belgesi, maaş yazısı, şirket imza sirküleri gibi onlarca evrak istiyorlar. konu kredi notunuzla daha doğrusu kim olduğunuzla ilgili değil reklam ile uygulama şekli bambaşka. ben kredi notu yüksek normalde gelir belgesi olan ama bunu beyan etmeyen 3 değişik kişi ile 4 değişik şubeden denedim. sırf bankanın yalanı ortaya çıksın diye iddialaştım. isteyen değişik kişilerle değişik şubelerden deneyebilir. saygılarımla.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Ertelemeli Otomobil Kredisi – Halkbank’ta 60 Ay Vade 0.96’dan Başlayan Faiz ile

Halkbank'ın Otomobil Kredisi kampanyası ile şimdi araç satın almak isteyenler araba hayallerini değil ödemelerini erteliyorlar. Halk Bankası'ndan araç kredisi alanlar...

Kapat