Dalga Kule ve Tango Kule için yılın son fırsatı

Dalga Kule ve Tango Kule

Maltepe’deki Dalga Kule ve Tango Kule için 179 bin liradan başlayan taksit, 0 faiz imkanı ve sabit ödeme avantajı başladı.

Orijinal tasarımlarıyla konut sektörüne farlılık getiren DAP Yapı’nın Maltepe’de E-5’e sıfır noktasında yaptığı Dalga Kule ve Tango Kule’de yeni avantajlar sunuluyor. İstanbul’un en prestijli noktasında konut almak isteyenler 179 bin liradan başlayan fiyatlarla 50 ay vade ve 0 faiz imkanından yararlanıyorlar.

Televizyon reklamlarıyla dikkat çeken Dalga ve Tango Kuleler’in konumlandığı Maltepe’de dünyanın en büyük adalet sarayı, üniversite kampüsü, Maltepe Hastanesi gibi her zaman canlı mekanlar var. Bunların yanısıra Bağdat Caddesi ve Kadıköy’e yakın olması, doyumsuz Adalar manzarası ve otoyollara yakın olması da farklı keyifler sunuyor.

Rezidans hizmetleri

Kalite ve hizmet açısından 5 yıldızlı otel konforuna sahip olan projelerde sağlıktan eğlenceye, alışverişten spora kadar her türlü kompleks bulunuyor. Hayatınızda sıcak ev ortamını yaşarken ekstra keyifleri de rezidans hizmetlerinden alabiliyorsunuz. Tüm rezidans hizmetlerinin kusursuz ve eksiksiz uygulanması sayesinde gündelik hayatınızı sorunsuz yaşıyorsunuz. Rezidans hizmetleri arasında resepsiyon, çağrı merkezi, kat hizmeti, bakım onarım, ev temizliği, danışmanlık gibileri yer alıyor. Üstelik bu hizmetler konusunda uzman bir ekip tarafından yönetiliyor.

Projelerin hemen yanında bulunan Dap Royal Center bünyesindeki DAP Club ortak kullanıma açılıyor. Site sakinleri aynı parsel içinde bulunan sosyal tesislerden faydalanabiliyor. Açık ve kapalı yüzme havuzları, cafe, restoran, Türk Hamamı, sauna, fitness, yoga ve plates salonu gibi sosyal donatılar eksiksiz bir görünüm arz ederken, teraslardaki gökyüzü manzaralı jakuziler, keyfi zirveye taşıyor.

Tango Kule Özellikleri

Dans eden kadın ve erkek figüründen yola çıkılarak tasarlanan Tango Kule’de 129 tane stüdyo daire ve 63 tane suit daire olmak üzere toplamda 192 tane rezidans daire yer alıyor. Nisan 2012’de satışa çıkarılan 21 katlı projede satışlar halen devam ediyor.

Dalga Kulelerin Özellikleri

Deniz dalgasından esinlenen tasarımıyla dikkat eden Dalga Kule projesi ise, 22’şer katlı iki kuleden oluşuyor. Burada 369 tane stüdyo daire, 1+1 suit ve 2+1 grand suit rezidans daire yer alıyor. Eylül 2011’den beri satışta olan Dalga Kuleler, E-5’e sadece 600 metre, sahil yoluna 800 metre uzaklıkta konumlanıyor.

Seçkin Müşterilere Sonbahar Kampanyası

DAP YAPI projelerinde, eğitim seviyesi, modern şehir yaşamına kültürel ve sosyal yönden uyum konusunda belirli bir nitelik ve denge gözetilerek gerçekleştirilen satışlar, site hayatı ve komşuluk ilişkileri açısından sosyal bir ahenk ve kalite garantisi veriyor. Projeler, yüksek kira getirisi hedefleyenler, işi gereği sık seyahat edenler, yeni evli çiftler, genç işadamları, avukatlar ve bölgede bulunan özel üniversitelerde okuyan öğrenciler tarafından tercih ediliyor.

Adalar ve denizi yaşarken, yüksek gelirle kiraya verirken, değeri sürekli artan projelere yatırım yapmak için DAP’ın sonbahar kampanyasında cazip fırsatlar bulunuyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Altın Salısı Günleri – Vadesiz ve Vadeli Altın Hesabı Garanti Bankası’nda

Garanti Bankası Altın Salısı Günleri devam ediyor. Garanti Bankası'na fiziksel altınlarını getirenler gram karşılıklarını Garanti Altın Hesabı'na yatırabiliyorlar. Garanti altın...

Kapat