CardFinans – Shell istasyonlarında 40 TL’ye kadar ParaPuan

CardFinans - Shell 40 TL ParaPuan Kampanyası

Finansbank’ın kredi kartı CardFinans ile Shell işbirliğiyle başlatılan 40 TL’ye kadar ParaPuan kampanyası yılbaşı gecesine kadar devam edecek. CardFinans’ınız varsa, anlaşmalı Shell istasyonlarında yılbaşı gecesine kadar kredi kartıyla tek seferde yapılacak 75’er TL tutarında ilk 4 akaryakıt ve otogaz alımına 5’er TL’den 20 TL, beşinci 75 TL yakıt alımına ise 20 TL olmak üzere toplam 40 TL değerinde Shell’de geçerli ParaPuan kazanıyorsunuz.

15 Kasım – 31 Aralık 2012 arasında geçerli bu kampanyada anlaşmalı Shell istasyonlarında Finansbank kredi kartlarını kullanarak Finansbank POS’larından tek seferde 75 TL olmak üzere akaryakıt ve otogaz alımı yapmanız gerekiyor. İlk 4 akaryakıt alımında bunların her birisi için 5’er TL’den toplam 20 TL ParaPuan’ınız oluyor. Beşinci alışverişinizde ise 20 TL daha ParaPuan kazanıyorsunuz. Böylece Shell’de geçerli toplam 40 TL ParaPuan sahibi oluyorsunuz.

Kampanyadan en fazla 5 adet harcama için 40 TL değerinde ParaPuan kazanılabiliyor. Bu ParaPuan’lar yanlızca anlaşmalı Shell istasyonlarındaki Finansbank POS’larından yapılacak akaryakıt ve otogaz alımlarında kullanılabiliyor.

Ticari kredi kartı sahipleri kampanyadan kart bazında, bireysel kredi kartı sahipleri ise müşteri bazında yararlanıyor. Bir müşteri birden fazla bireysel kredi kartı kullansa bile kampanyadan yalnızca bir kartıyla ve bir kez faydalanabiliyor.

Bireysel ek kartlarla yapılan alışverişlerden ayrıca ParaPuan kazanılamıyor. Bu kartlarla yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayıldığı için kazanılan ParaPuan’lar asıl karta yüklenecektir.

ParaPuan’lar bankanın belirlediği kredi kartına anında yükleniyor. ParaPuan’ların son kullanım günü 7 Ocak 2013 olduğu için bu tarihten sonra geri alınacağını unutmamak gerekiyor.

Banka kartları, iade işlemleri ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil edilmiyor.

Yapılan harcamanın iptali / iadesi halinde, kazanılan ParaPuan’lar geri alınıyor. ParaPuan’lar harcanmışsa ilgili tutar kredi kartına borç olarak yansıtılıyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Türkiye İş Bankası
İş Bankası Müşteri Limiti Nedir, Nasıl Artılır?

Müşteri limiti, birden fazla İş Bankası kredi kartınız olduğunda kartlarınızı tek bir limit üzerinden takip edebilmeniz için oluşturulan bir uygulamadır....

Kapat