CardFinans ile Alışveriş Yaparken Kasada Para Çekmek Mümkün

Finansbank PosPara

Dünya genelinde hızla artan “Alışveriş Yaparken Kasada Para Çekme” işlemini Finansbank da sunmaya başladı. CardFinans Nakit sahibi Finansbank müşterileri, 22 Ekim – 30 Kasım tarihleri arasında PosPara hizmeti sunan üye mağazalardan para çekebiliyorlar.

Farklı günlerde en az 10 TL ve katları şeklinde toplam 100 TL’ye kadar nakit çekilebiliyor. Pospara işlemini 3 defa yapan bireysel müşteriler ayrıca 25 TL tutarında ParaPuan kazanıyorlar. PosPara işleminin gerçekleşmesi için Finansbank’ın çıkarttığı CardFinans Nakit kartının kullanılması gerekiyor.

Pospara İşlemi Nasıl Yapılıyor

Pospara işlemini yapmak için minimum 10 TL alışveriş yapılması gerekiyor. 10 TL ve katları olmak üzere tam 100 TL’ye kadar nakit çekilebilmesi mümkün…

PosPara hizmeti şu anda CarrefourSA, CarrefourSA Express, Kiler, Real ve anlaşmalı D&R ile DiaSA’larda veriliyor.

Müşteri bazında düzenlenen kampanyada bir müşteri birden fazla banka kartını kullansa bile kampanyadan sadece bir defa yararlanabiliyor. Dolayısıyla en fazla 25 TL değerinde ParaPuan kazanabiliyor.

Banka kartının ticari amaçlı kullamını engellemek için Finansbank tarafından getirilen bazı kısıtlamalar sözkonusu… Ticari amaçlı kullanım tespit edildiği takdirde bu kişiler kampanyadan hariç tutuluyor ve eğer kazanılmış ParaPuan’ları varsa bunlar geri alınıyor.

Vadesiz hesaba KMH limitinin bağlı olduğu durumlarda; KMH’dan çekim yapılan işlemler kampanyaya dahil ediliyor. Yurtdışında yapılan işlemler ve ParaPuan’la yapılan işlemler kampanyaya kapsamı dışında…

Kampanyadan gerçek kişi olan tüm Finansbank banka kartı sahipleri yararlanabilir, tüzel kişiler kampanyaya dahil edilmiyor.

Müşterilerin bu kampanyadan kazanacakları ParaPuan ödülleri 5 Aralık Çarşamba günü kampanyaya katıldıkları banka kartlarından birine yüklenecek.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Ziraat Bankası Kredi Kartından Taksitli Nakit Avans Çekimi 12 Ay Vadeli

Ziraat Bankası kredi kartlarıyla taksitli nakit avans çekmek mümkün. Ziraat taksitli nakit avans çekenler 12 ay vade fırsatından yararlanıyor. Ziraat...

Kapat