Bulut İnşaat Kentsel Dönüşüm Fırsatı – 65000 TL’ye Rezidans Daire

Bulut İnşaat Rezidans Kampanyası

Bulut İnşaat’ın kentsel dönüşümü baz alan yeni konut kampanyası Karadeniz’in sevimli karakteri Temel’in yer aldığı reklam filmiyle başladı. Temel ile sevdiği kızın “kente dönüştürme” çevresinde dönen komik diyaloglarından oluşan reklam filminde kampanya hakkında çok az ipucu yer alıyor. Gerisini biraz açmakta fayda var.

Bulut İnşaat’ın yeni kampanyasının sloganı, “Eski Dairenizi Verin, Yeni Residence’nizi Alın” şeklinde… Peki bu nasıl oluyor? Kampanyaya katıldığınız takdirde eski dairenize karşılık size 65.000 TL değerinde 1+1 rezidans bir daire veriliyor. Bu çok özel fiyatın nedeni, kampanyanın lansmanına özel % 20 indirimle sunuluyor olması… Kendi dairenizle bu fiyat arasında fark olursa 599 TL aylık taksitlerle 5 yılda ödüyorsunuz, üstelik vade farksız olarak…

ATV’de ilgiyle izlenen “Çocuklar Duymasın” dizisinin ana sponsoru olarak tanıdığımız Bulut İnşaat yetkilileri, ülkemizde deprem riskine karşı önlem olarak başlatılan kentsel dönüşüme katkı sağlamayı büyük bir sosyal sorumluluk olarak gördükleri için kampanyayı başlattıklarını söylüyorlar. Türkiye’nin neresinde olursa olsun eski daireleri alıp, yerine yeni yapılan modern, depreme dayanıklı ve sağlam rezidans daire vereceklerini belirtiyorlar. Eski ve yeni daireler arasında fark olursa onu da beş yıl vade yaparken herhangi bir vade farkı almayarak avantaj sağlayacaklarını vurguluyorlar.

Depreme dayanıklı olmadığından korktuğunuz eski bir daireniz varsa, bunu satıp daha çağdaş, konforlu, güvenli ve sağlam bir rezidans daireye geçmeyi planlıyorsanız Bulut İnşaat’ın internetteki sitesinden daha geniş bilgi alabilir, yetkililerle bağlantıya geçebilirsiniz. Temel yavuklusunu ileride kente dönüştürebilir mi, bunu bilemeyiz ama eski dairenizi zaten satmayı kafaya koyduğunuza göre bir opsiyon olarak Bulut İnşaat ile iletişime geçmekte fayda var.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Kolay Kredi Başvurusu Garanti’de – Sadece Kimlikle 50000 TL’ye Kadar Kredi

Garanti Bankası kredi başvuru işlemleri tarihte görülmemiş şekilde kolaylaştı. Şimdi sadece kimlikle kredi başvurusu yapılabiliyor. Başvurularda kimlik dışında hiçbir belge...

Kapat