Biriktirmeyen Kimse Kalmasın ING Turuncu Hesap Hoş Geldin Faizi Veriyor

ING Turuncu Hesap

ING Bank bir süre önce müşterilerini Turuncu Hesap’la tanıştırmıştı. Vade derdi olmayan ve bir vadesiz hesap gibi çalışan ancak yüksek faiz getirisi sağlayan Turuncu Hesap tasarruf sahipleri arasında büyük ilgi görmüştü. Şimdi yeni çekilen reklam filmleriyle Turuncu Hesap yeniden gündeme geldi. Bu seferki Turuncu Hesap reklamlarında Acun Ilıcalı ile birlikte ING Bank’ın sevimli aslan karakteri oynuyor. ING Bank’ın yeni kampanyasının reklam filmi öncekine göre daha sevimli.

ING Bank Turuncu Hesap açtıranlar yüksek faiz getirisinden yararlanıyor. Turuncu Hesap’ta hoş geldin faizi % 9,5. Vade derdinin olmadığı Turuncu Hesap’ta alt limit de yok. Turuncu Hesap istenilen kadar para yatırılan bir hesap türü. Belirli bir vade ile açılması gerekmeyen Turuncu Hesap’tan para çekilse bile vade bozulma ve faiz gelirini kaybetme gibi sorunlar yaşanmıyor. Turuncu Hesap saat 17.00’ye kadar yatırılan yatırılan ya da hesapta bulunan meblağ için aynı gün faiz getirisi sağlamaya başlıyor. Hesaptaki para ne zaman istenirse çekilebiliyor, faiz kaybı yaşanmıyor. Hesaba istenildiği zaman ve istenildiği tutarda para yatırmak mümkün. Avantajlı faiz oranı aynı gün içinde belirleniyor ve gecelik olarak işletiliyor.

Turuncu Hesap açtıranlara ilk 2 ay boyunca yıllık brüt % 9,5 hoş geldin faizi uygulanıyor. İlk iki ay boyunca sabit ve değişmeyen hoş geldin faizi her gün için gecelik olarak işliyor. Hoş geldin faizi 0 bakiyeyle hesap açılmış olsa bile hesabın açıldığı ilk günden itibaren işlemeye başlıyor. Hesabın açılışını izleyen iki aylık dönemden sonra ise avantajlı faiz oranlarıyla getiri sağlamak mümkün oluyor. Avantajlı faiz oranı günlük olarak belirleniyor ve her gün değişkenlik gösterebiliyor. Hoş geldin faizi ve avantajlı faiz oranları 100.000 TL’nin altındaki hesaplarda geçerli oluyor.

Turuncu Hesap açtıranlar başka avantajlardan da yararlanıyor. Örneğin Turuncu Hesap’ta EFT / havale ücreti yok. EFT / havale ücreti ödemeden para gönderme işlemleri gerçekleştirilebiliyor.

ING Bank Turuncu Hesap açmak da çok kolay. ING Bank’ta hesabı olamyanlar bile ING Bank şubelerine gitmeye gerek kalmadan ingbank com tr ya da 0850 222 0 600 nolu telefondan Turuncu Hesap açtırmak mümkün. ING Bank şubelerini ziyaret ederek de hesap açılabiliyor. ING Bank web sitesini ziyaret edenler isterlerse başvuru formunu doldurarak ING Bank Turuncu Hesap başvurusu yapabiliyor. İsteyenler ise cep telefonu numaralarını bırakarak ING çalışanlarının geri dönüş yapmasını sağlayabiliyor. Telefon numarası bırakılması durumunda ING’nin uzman personeli sizi arıyorlar ve Turuncu Hesap başvuru formunu sizin adınıza doldurarak hesap açılışını gerçekleştiriyorlar.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Maaşını Garanti’ye Taşıyan Emeklilere 200 TL Bonus Hediye

Emekli maaşlarını Garanti'den alanlar hesap işletim ücreti ödemiyor, öncelikli hizmet alıyor, Garanti'nin kredilerinden uygun koşullarla yararlanıyor, vadeli mevduatlarına milyoner faizi...

Kapat