Benzinli Fiyatına Dizel Fiat Linea Kampanyası

Dizel Fiat Linea

Kompakt sedan sınıfında Türkiye’nin en çok tercih edilen model ailesi olarak öne çıkan Fiat Linea için çok avantajlı Kasım kampanyasının startı verildi. Fiat Türkiye tarafından düzenlenen kampanyaya 30 Kasım tarihine kadar katılacak olanlar 7 bin TL’yi aşan indirimlerden faydalanacaklar.

“Benzinli Fiyatına Dizel Fiat Linea” sloganıyla başlatılan kampanya kapsamında 1.4 litre 77 HP benzinli ile 1.3 litre 95 HP dizel motorlu Fiat Linea versiyonlarının fiyatları eşitleniyor. Böylece dizel fiyatına benzenli Fiat Linea alma fırsatı ortaya çıkıyor. Hem küçük, hem kompakt sedan müşterilerine yönelik 7 bin TL’yi aşan indirimler sağlanıyor.

Otomobil tutkunlarının son dönemde sıkça rastladığı “Dizeller artık benzinliden daha pahalı” şeklinde bir algının varlığını bilmeyen yok. Fiat Türkiye’nin bu kampanyası öncelikle bu algıyı değiştirmeyi hedefliyor. Kampanya kapsamında Actual, Active Plus ve Via donanımlı Fiat Linea Classic’in 1.3 litre 95 HP’lik Multijet motorlu versiyonlarını 1.4 litre benzinli Fiat Linea Classic fiyatına satın alma imkanı sunuluyor. Bununla birlikte Pop ve Easy donanımlı Yeni Fiat Linea’nın 1.3 litre 95 HP’lik versiyonlarına da yine 1.4 litre benzinli Yeni Fiat Linea fiyatına sahip olabilme imkanı var.

Sınıfındaki önemli rakipleri karşısında dikkat çekici fiyat/fayda orantısıyla ön plana çıkan Fiat Linea Classic 1.3 Multijet 33 bin 490 TL; Yeni Fiat Linea 1.3 Multijet ise 35 bin 950 TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim satış fiyatıyla dikkat çekiyor. Koç Fiat Kredi çatısı altında yer alan Fiat Finans aracılığıyla ise 20 bin TL’ye 2 yıl vade ve % 0 faiz imkanıyla benzersiz kredili satın alma kolaylıkları da yine aynı kampanya kapsamında sağlanıyor.

Tofaş’ın uluslararası ödüllü Bursa’daki fabrikasında yüksek standartlarda üretilen Fiat Linea sahibi olmak, keyfini sürmek için Koç Fiat Kredi çatısı altında yer alan Fiat Finans aracılığıyla ise 20 bin TL’ye 2 yıl vade ve % 0 faiz imkânıyla benzersiz kredili satın alma kolaylıkları da yine aynı kampanya kapsamında yer alıyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Volkswagen Golf 7
Yeni Volkswagen Golf 7 42.900 TL

Alman otomotiv devi Volkswagen'in ürettiği ve bugüne kadar dünyada toplam 29 milyondan fazla satılan Golf 7'nin Türkiye'de 12 Kasımdan itibaren...

Kapat