Bank Asya AsyaCard Avantajları

Katılım bankacılığı alanında faaliyet gösteren Bank Asya’nın müşterilerine, “Bildiğiniz kredi kartlarına benzemiyor, sizi düşünüyor” sloganıyla sunduğu AsyaCard, öncelikle yıllık kart ücreti almamasıyla dikkat çekerken kullanıcılara cazip fırsatlar sunarak alışverişi hafifletiyor.

Bünyesinde Classic, DIT, Platinum, Gold, Nakit, Business, Sanal Ticari ve Nakit Business gibi kartları barındıran AsyaCard ailesi farklı farklı özellikleriyle her kesimden tüketiciye hitap ediyor. Yıllık kart ücreti ödemediğiniz gibi, dilerseniz borcunuzu hesaplı bir şekilde kredilendirebiliyorsunuz.

AsyaCard sahibi olduğunuzda değişik kanalları kullanmak suretiyle işlem yapabiliyorsunuz. Bunları şöyle sıralayabiliriz:

Temassız Alışveriş – DIT Card

Temassız Kart Okuyucusu’na sahip üye işyerlerinde AsyaCard DIT’ınızı kullanarak 35 TL’nin altındaki harcamalarınızı beklemeden kolayca yapabiliyorsunuz.

“Öde ve Geç” adıyla da bilinen DIT Card sayesinde ceplerinizi bozuk para yükünden kurtarıyorsunuz. AsyaCard DIT ile 35 TL’nin altındaki işlemlerinizi temassız ve şifresiz olarak çok daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz. Temassız işlem yapabilen kredi kartı, aynı zamanda AsyaCard’ın taşıdığı bütün özellikleri taşıyor. Üstelik AsyaCard DIT’ı yıllık kart ücreti ödemeden kullanabiliyorsunuz.

Taksitli Alışveriş

AsyaCard logosunu gördüğünüz her yerde harcamalarınızı peşin fiyatına taksitlendirme fırsatı sunuluyor. Üye işyerlerinden yapacağınız alışverişlerde; taksit imkanının yanısıra özel indirimlerden yararlanıyor, ekstra AsyaPuan kazanabiliyorsunuz.

Bank Asya ile Kartlı Ödemeler Üye İşyeri Sözleşmesi imzalayarak taksit kart programına dahil olan ve POS cihazlarına taksit özelliği yüklenen işyerlerimizde, Bank Asya kredi kartlarına taksit yapılabilir.

Üye işyerlerimiz, taksit kart programımıza dahil olduklarında Bank Asya Kredi Kartı sahiplerine yapacakları taksitli satışlar ile cirolarını artırabilmekte, aynı zamanda diğer kart sahiplerine de kredi kartıyla peşin alışveriş imkanı sunabilmektedir.

İnternet Üzerinden Alışveriş (3D Secure)

AsyaCard ve 3D secure sistemini kullanarak internet üzerindeki alışverişlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

3D Secure, internet üzerinden yapılan alışverişlerde güvenliğin artırılması için Visa (Verified by Visa) ve Master Card (Secure Code) tarafından geliştirilen standartlara göre çalışıyor. Bu sistem ile işyeri, banka ve müşteri arasındaki bilgi akışı, özel şifre ve anahtarlarla korunarak gerçekleştiği için güvenli bir e-alışveriş platformu oluşuyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Finansbank SMS Kredisi
Finansbank 5030 ile Tek SMS ile Kredi – 0,49 Faiz 3 Ay Sonra Ödeme

'Tek SMS ile ihtiyaç kredisi almanız bizce mümkün' sloganıyla yola çıkan Finansbank % 0,49 faiz oranlı, 3 ay etelemeli kredi...

Kapat