Axess Taksitli Avans Faiz Oranı, İşlem Ücreti ve Vadeler

Axess kredi kartı olanlar düşük faiz oranıyla avans kullanma fırsatından yararlanıyor. Avans kullananlar ödemelerini 2 ile 14 taksitle yapıyorlar. Axess’in en son taksitli avans kampanyasında faiz oranı % 0,99, işlem ücreti ise çekilecek taksitli avans tutarının % 5’i olarak uygulanıyor. Axess’le taksitli avans çekenler nakit ihtiyaçlarını belgesiz, başvurusuz ve beklemesiz olarak anında karşılıyorlar. Nakit çekim limitleri çerçevesinde minimum 200 TL ve maksimum 15.000 TL olarak kullanılabilen Axess taksitli avans 444 25 25 nolu Akbank telefon şubesi, Akbank ATM’leri veya Akbank Direkt İnternet’ten hemen çekilebiliyor.

Axess taksitli avans nereden çekiliyor? Kaç ay vadeli taksitli avans kullanılıyor? 2 ay ile 14 ay arasındaki vadelerde taksitli avans alınabiliyor. Taksitli avans çekmek çok kolay. Akbank ATM’lerinden birkaç dakika içinde avans çekmek mümkün olduğu gibi dileyenler 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi’nin arayarak ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden taksitli avans işlemi yapabiliyor. İsteyenler Akbank şubelerine girerek Axess kredi kartlarıyla avans kullanabiliyor. Taksitli avans çekilecek bir diğer servis ise 444 00 11 no’lu Cep Kredi hattı. İsteyenler TA yazarak 3155’e SMS atıyorlar ve kendilerine telefonla hemen geri dönüş yapılıyor.

En fazla ne kadar taksitli avans çekebilirim? Kredi kartının nakit çekim limitlerine kadar taksitli avans çekilebilir. Bu konuda üst sınır 15.000 TL. En az olarak ise 200 TL taksitli avans çekilebiliyor. Akbank ATM’lerinden bir defada en fazla 2.000 TL avans çekilebiliyor. Ancak bu eğer kartta çekim limiti varsa daha sonraki günlerde avans çekilemeyecek anlamına gelmiyor.

Taksitli avans faizi ne kadar? Ayrıca ne kadar ücret uygulanıyor? Axess taksitli avans çekenler aylık % 0,99 faiz ödüyorlar. Ayrıca ilk ekstreye yansıtılmak üzere çekilen tutarın % 5’i oranında işlem ücreti alınıyor. İşlem ücreti erken kapama ya da kısmi kapama yapılsa bile iptal edilemiyor.

Taksitli avans hesaplaması nasıl yapılır? Ne kadar taksit ödeyeceğimi hesaplamak istiyorum. Axess’in web sitesini ziyaret edenler orada bulunan taksitli avans hesaplama özelliğini kullanarak istedikleri tutar ve vadeye göre ne kadar taksit ödeyeceklerini hesaplayabiliyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank Kamu Kampanyası 77 Ay Taksitle 36000 TL’ye Kadar Kredi

Denizbank Kamu Kampanyası ile 77 ay taksitle 36.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi Deniz'de. Kampanyada 1,24 faiz oranı uygulanıyor ve 77...

Kapat