Asya Card DIT Başvuru Kanalları – Bank Asya’nın Yıllık Ücretsiz Kredi Kartı

AsyaCard DIT Bank Asya’nın hızlı ve marifetli kredi kartı. Yıllık kart ücreti olmayan kredi kartı olan AsyaCard DIT aynı zamanda KGS kartı olarak da kullanılabiliyor. AsyaCard DIT için Bank Asya şubelerinden başvuru yapılabildiği gibi internetten ve cep telefonundan da kart başvurusu yapmak mümkün. Cep telefonundan Bank Asya kredi kartı başvurusu yapmak için DIT yazıp 2792’ye kısa mesaj atmak yeterli oluyor. AsyaCard Dıt başvurusunu internetten yapmak isteyenler bankanın web sitesinde bulunan AsyaCard Hızlı Başvuru Sayfasına ulaşarak orada bulunan kısa formu doldurup gönderiyorlar. Formda ad, soyad, iletişim telefonu ve kimlik bilgilerinin girilmesi gerekiyor.

Yıllık kart ücreti ödenmeyen bir kredi kartı olan AsyaCard DIT hem hızlı hem de marifetli. Temassızlık özelliği bulunan AsyaCard DIT 35 TL’nin altındaki alışveriş ve ödeme işlemlerini temassız olarak çok hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. Ödeme yapmak için kartı cüzdandan ya da cepten çıkartmaya bile gerek olmuyor. AsyaCard DIT’ı ödeme noktasına yaklaştırmak temassız ve şifresiz ödeme yapmak için yeterli.

Aynı zamanda KGS kartı olan AsyaCard DIT boğaz köprüleri ve otoyol gişelerindeki geçişlerde ödeme anında büyük kolaylık sağlıyor. Köprü ve otoban gişelerinde geçiş için sadece bir DIT yetiyor. Geçiş ücreti kredi kartı ekstresine harcama olarak yansıyor. Böylece KGS kart için yapılan dolum işleminin de yapılması gerekmiyor. KGS kart taşımadan ve kart dolumu yapmadan köprü ve otoyollardan geçmek mümkün oluyor. Bank Asya’nın kredi kartı ile Kahramanmaraş, Bolu, Adıyaman, Karaman, Karabük ve Safranbolu şehiriçi otobüslerinde yolculuk ücreti ödemesi yapılabiliyor. AsyaCard DIT ayrıca deniz otobüsü seyahati için IDO turnikelerinde ve Turyol gişelerinde geçerli. DIT logosu olan ve kredi kartı ile ödeme yapılabilen taksilerde de taksi ücreti ödemesini AsyaCard DIt ile yapabilirsiniz. AsyaCard DIT klasik AsyaCard’ın tüm özelliklerini taşıyan pratik bir kredi kartı. AsyaCard’dan farkı DIT pratik ödeme özelliğiyle getirdiği ödeme kolaylığı ve pratikliği.

AsyaCard DIT başvuru kanalları Bank Asya şubeleri, Bank Asya web sitesi ve 2792 SMS hattı olmakla beraber bazı yetkili Bank Asya şubelerinde kredi kartı başvuru ve kart basım işlemlerinin süresi dakikalara indirilmiş durumda. Yetkili Asya şubelerinden 15 dakikada AsyaCard DIT almak mümkün oluyor. Yetkili şubelerin ayrıntılı listesi ve iletişim bilgileri Bank Asya sitesinde yer alıyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
657 Değişiyor, Memurlara Esnek Çalışma Modeli Geliyor

Özel sektörde giderek yaygınlaşan esnek çalışma modelinin şimdi kamuda görev yapan devlet memurlarına da uygulanması gündeme geldi. 657 Sayılı Devlet...

Kapat