Akbank soruyor: Daha yüksek faiz kazanmak ister misiniz?

Akbank Direkt İnternet şubesinde sadece bir tıkla İnternete Özel Vadeli Mevduat Hesabı açanlar, % 8,30’a kadar varan yüksek ve cazip faiz oranlarından hemen yararlanmaya başlayabiliyorlar. Bu hesabı açtıranlar, TL mevduatlarıyla daha çok kazanırken özel avantajlı faiz oranlarının keyfini sürüyorlar.

Akbank Direkt İnternet şubesinde TL mevduatların yanısıra Amerikan Doları (USD) ve Euro birikimi olanlar da % 2,90’a varan faiz oranlarından faydalanıp döviz mevduatlarını en avantajlı şekilde değerlendiriyorlar.

Akbank Direkt İnternet’e özel Vadeli Mevduat Hesabı

Akbank Direkt İnternet’ten % 8,30’a varan faiz oranlarıyla vadeli hesap açtığınız takdirde tabela faiz oranlarına göre daha yüksek getiri sağlamanız mümkün oluyor. İnternet erişiminiz olan her yerden Akbank Direkt İnternet’e kolayca ulaşarak vadeli hesap açabiliyorsunuz.

Nasıl daha yüksek faiz kazanabilirim?

Daha yüksek faiz kazanmak için vadeli hesabınızı Akbank Direkt İnternet’ten açmanız yeterli… Akbank Direkt İnternet’ten vadeli hesap açarak mevduatınızı % 8,30’a varan faiz oranlarıyla değerlendirirken tabela faiz oranlarına göre daha yüksek kazanç elde ediyorsunuz.

akbank-butun-bankalarin-atmsiAkbank Direkt İnternet’ten vadeli hesap nasıl açılır?

Akbank Direkt İnternet’e giriş yaptıktan sonra, Hesaplarım menüsünden Vadeli Mevduat Hesap Açma işlemine ulaşabilir, dilediğiniz vadeyi seçerek hesabınızı kolayca açabilirsiniz. O andan itibaren % 8,30’a varan faiz oranlarıyla TL mevduatınıza daha yüksek kazanç elde ediyorsunuz.

Akbank Direkt İnternet’e nasıl giriş yapılır?

Akbank Direkt İnternet kullanıcısıysanız “Hemen Hesap Aç” butonunu kullanarak giriş yapabilirsiniz.

Akbank Direkt İnternet şifrenizi bilmiyorsanız veya şifrenizi unuttuysanız öncelikle şifre almanız gerekiyor.

Henüz Akbank müşterisi değilseniz Müşteri Ol’a tıklayıp, Akbank Direkt başvuru formunu doldurarak veya dilediğiniz Akbank Şubesi’ne uğrayarak Akbank müşterisi olabilirsiniz.

Sonrasında, Akbank Direkt İnternet’e giriş yaparak Hesaplarım menüsü, Vadeli Hesap İşlemleri adımından avantajlı faiz oranlarıyla vadeli hesap açabilirsiniz.

Akbank müşterisi olmayanlar da yüksek faizden yararlanabilir mi?

Henüz Akbank müşterisi değilseniz Akbank sitesinden Müşteri Ol’a tıklayıp, Akbank Direkt başvuru formunu doldurarak veya dilediğiniz Akbank Şubesi’ne uğrayarak Akbank müşterisi olabilirsiniz.

Sonrasında, Akbank Direkt İnternet’e giriş yaparak Hesaplarım menüsü, Vadeli Hesap İşlemleri adımından avantajlı faiz oranlarıyla vadeli hesap açabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Finansbank Altın Biriktiren Hesap
Finansbank Altın Biriktiren Hesap Nasıl Açılıyor?

Finansbank kredi kartınızdan sadece bir tek bir talimat vererek her ay gram gram altın biriktirabiliyorsunuz. Altın Biriktiren Hesap o andan...

Kapat