Advantage +4 Taksitle Giyim Kampanyası

Advantage +4 Taksitle Giyim Kampanyası

Kış ayı dert ayı diye boşuna dememişler. Önce yağmur ve soğuk havanın, ardından karların bastırmasıyla kışa özel giysilere, soğukta ayaklarımızı ısıtacak ayakkabı ve çizmelere ihtiyacımız var. Bu durum elbette sadece kendimiz için değil, çocuklarımız ve büyüklerimiz, kısacası ailemizin tüm bireyleri için de geçerli… Tabii bunların hepsi kışa özel artı masraf anlamına geliyor.

HSBC Advantage Card’ın bu sıkıntıları kolayca aşmanız için 1 Kasımda başlattığı +4 Taksitle Giyim Kampanyası, ayakkabı ve çizme dahil her türlü giyim alışverişleriniz için tüm hızıyla devam ediyor. 30 Kasım tarihinde sona erecek olan kampanyada moda ve tekstil alışverişlerinizde +4 taksit fırsatı sunuluyor. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olan bu kampanyada dilerseniz +4 taksit yerine 2 ay erteleme avantajını seçebiliyorsunuz.

“Advantage ile Giyim +4 Taksitle” sloganıyla başlatılan kampanyada Advantage üye işyerlerinden her türlü giyim ve ayakkabı alışverişinizi 30 kasıma kadar yaptığınız takdirde çok avantajlı bu kampanyadan yararlanabiliyorsunuz.

Kampanya Ayrıntıları

1 Kasım – 30 Kasım 2012 tarihleri arasında moda ve tekstil ürünü alışverişlerinizde 50 TL ve üzerine +4 taksit veya isterseniz 2 ay erteleme avantajı sunuluyor.

Advantage +4 Taksitle Giyim Kampanyası, yukarıdaki tarihler arasında giyim ve ayakkabı alanında faaliyet gösteren ve kampanyaya katılan tüm Advantage üye işyerlerinde geçerli…

Advantage +4 Taksitle Giyim Kampanyasından ticari kart sahipleri yararlanamıyorlar.

Kampanyadan faydalananlara uygulanacak taksit sayısı, artı taksit eklenmiş olarak 12 ile sınırlı… Bir başka deyişle artı taksit dahil en fazla 12 ay taksit yapılabiliyor.

2 ay erteleme derken 2 ekstre dönemi erteleme kastediliyor ve 2 ile 12 taksit arasında geçerli oluyor.

Advantage NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil edilemiyor.

Yararlanılan kampanyaya ait bilgilerin slip üzerinde yer alması gerekiyor ve geriye dönük yararlandırma mümkün olmuyor.

Seçtiğiniz kampanyayı satış görevlisine mutlaka belirtmeniz gerekiyor.

Advantage +4 Taksitle Giyim Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için Advantage üyesi işyerlerine danışabileceğiniz gibi Advantage internet sitesi üzerinden de gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Finansbank CardFinans Nakit ile Kasada Nakit Çekmek Mümkün

Alışverişlerinde ödemelerini CardFinans Nakit ile yapanlar şimdi kasada nakit de çekebiliyor. CardFinans Nakit ödeme yapmanın yanısıra nakit öekme imkanı da...

Kapat