7646 Finansbank Tek SMS ile Esnaf Kredisi Başvurusu – 50 Bin TL Kredi

Esnafın Derdini Mustafa Keser sloganıyla yola çıkan Finansbank 7646 Kobi Para Cepte kampanyası bir kez daha esnafın kredi ihtiyacını karşılamak için geldi. Kampanya ile esnafın tek SMS ile krediye başvurması mümkün oluyor. ‘Dönemiyorum’ diyen esnafın nakit sıkışıklığına çözüm Mustafa Keser’li esnaf kredisi ile bulunuyor. Kredinin üst limiti tam 50000 TL. Finansbank’ın esnafa özel kredi kampanyası başvurusu sadece tek SMS ile yapılıyor. Finansbank Esnaf Kredisi başvurusu yapmak için TC Kimlik numarasını 7646′ya kısa mesaj yoluyla göndermek yeterli oluyor.

Finansbank’ın kobilere ve esnafa yönelik düşük maliyetli ve yüksek limitli kredi kampanyası bir kez daha start aldı. Yaz aylarında reklamlarıyla popüler olan kampanyada 50.000 TL’ye kadar kredi başvurusunu tek sms atarak yapmak mümkün oluyor. Acil nakit ihtiyacı olan esnafa kredi desteği yine Finansbank’ta. Siz de ‘Nakite sıkışığım, dönemiyorum’ diyen esnaflardansanız Mustafa Keser’i dinleyin ve Finansbank kredisi için ilgili numaraya SMS atın. ‘Dükkana mal koyamıyorum, elim çok sıkışık’ diyen esnaflar için de 7646 Kobi Para Cepte kampanyası ilaç gibi geliyor.

Finansbank tarafından esnafa sunulan bir diğer bankacılık hizmeti ise CardFinans VadeKart. Alımlarda kolaylık sağlayan VadeKart 3 ay öteleme, ekstre öteleme, mal alırken taksit yaptırma imkanlarıyla esnafa derin bir nefes aldırıyor ve destek sağlıyor. VadeKart esnafın ihtiyaçları düşünülerek dizayn edilen kredi kartı. VadeKart’ı olan esnaf mal alımı yapmak istediğinde tedarikçi veya toptancıyla güven sorunu yaşamıyor. Piyasada yeni olması, iş yapacağı tedarikçiyi tanımaması gibi sebeplerle mal tedarik etmekte zorlanan esnaf için Vade Kart mükemmel bir çözüm. Finansbank Vade Kart ile peşin fiyatına ertelemeli ya da taksitli mal alımı yapılabiliyor. Vade Kart’ın sunduğu kolaylıklar bununla bitmiyor. VadeKart ile alım yapan esnaf 150 TL üzerindeki meblağlarda ödemesini üç ay sonraya erteleyebiliyor. VadeKart aynı zamanda kredi kartı ödemelerinin bir ay ertelenmesi fırsatı da sunuyor. VadeKart aynı zamanda klasik bir kredi kartı işlevi görüyor ve kredi kartı ile yapılabilecek tüm harcama, ödeme ve alışverişlerde kullanılıyor. CardFinans’ın ürünlerinden biri olan VadeKart’a başvurmak için 2355′e SMS atmak yeterli oluyor. Gönderilen kısa mesajda sadece TC kimlik numarasının yazılması gerekiyor. CardFinans VadeKart ile nakit çekimi işlemi de gerçekleştirilebiliyor.

CardFinans VadeKart çek ve senet yerine kullanabilen bir kredi kartı. VadeKart aynı zamanda şirket harcamalarında vade yapmayı sağlıyor ve çek ve senet derdi ortadan kalkmış oluyor. Mal alımında tedarikçinin ya da toptancının taksit yapmasına gerek kalmadan kart aracılığıyla taksitlendirme işlemi yapılabiliyor. Kredi kartı borcu bir ay sonraya ertelenerek ödenebiliyor. Kısacası CardFinans Vade Kart’ın sunduğu olanaklar esnafın tüm dertlerine çare oluyor.

3 Responses to 7646 Finansbank Tek SMS ile Esnaf Kredisi Başvurusu – 50 Bin TL Kredi

  1. aytekin dedi ki:

    ben esnafın hic bir yerden kıredi yok hemşerim inanmıyommmm kapatacam kahvemi yeter bitirdiler bizi yazık allahtan korkun bittim ya…

  2. aytekin dedi ki:

    bizler bittik başkaları esnaflık yapıp bitmesin kardaşım yazık bizlere. bir kaveyi yetiştiremeyen ben nasıl büyüteyim 15bin tlyi nasıl kafatacam

  3. ayhan dedi ki:

    daha önce 10000 tl kredi cektim arkasındanda 5000 tl kredi daha aldıgım banka ödemelerim düzenli oldugu helda 7646 attıgım msj olmumsuz sonuçlandı milleti kandırmasınlar bosuna bu sms lerden zeten youlunu buluyo bankalar(suan kredi borcum bulunmamaktadır)

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Kredi Kartından Nakit Avans Çekmek

BDDK'nın kredi kartlarıyla ilgili olarak yaptığı düzenleme sonucunda 17 Aralık 2011 tarihinden beri ATM'lerden nakit avans çekimi oldukça zorlaştı. Sözkonusu...

Kapat